Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Изтрити мейли в gmail


jh_ivanov

Recommended Posts

Извинявам се че отварям нова тема но от телефона и тапаталк не знам ка да търся. По инерция си изтрих входящоте мейли. Трябва да имам архив с iCloud. Как мога да си ги възстановя от там. Благодаря на отзовалите се.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо да уточниш в кой имейл. В заглавието си написал gmail, после в iCloud. Принципно и в двете пощи, изтритите имейли отиват в коша, както и да се казва, и след 30 дни се изтриват от там. Това е ако не си правил други настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имейла е gmail. От вградения имейл приложение на макбука където е вкаран акаунта ми в gmail има една папка архив. Тъй като бях почнал да разчиствам пощата и си викам тея архивирани пък за кво са ми. И ги делнах всичките. После с ужас установих, че няма нищо в пощата.

Дал съм в настройките на клауда да ми прави там бек ъп на мейлите. Дали се пазят там и ако дам рестор на телефона си с връщане на бекъп ще се възстановят.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Никой ли няма идея мога ли да си възстановя мейлите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gmail няма опция за връщане на мейлите, ако ги няма в кошчето, пробвай на компютър дали няма да се видят в "разговори", но май шанса е малък. Колкото до бекъпа, точно това не съм опитвала, единствения ти начин е да пробваш, ако през изминалото време телефонът не е бил на зарядно и wifi, защото тогава си прави пак бекъп и сигурно е затъркал стария. Не знам заслужава ли си рестор заради кореспонденцията, но пък не отнема много време, щом ще връщаш бекъпа, така че опитай...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще пробвам. Не е бил включен телефона в зарядното, а и аз спрях опцията за бекъп след като направих глупоста. Ще пробвам с рестора.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши после, дано да стане, провери и през десктоп версията все пак.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпреварихте ме

Sent from my iPhone 5!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гугъл е имап сървър, ще изчезнат в момента, в който отвори мейл клиента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx®

Според мен се бъркаш, ако беше pop3 така всичките писма се дърпат на телефона.

И ако отвориш мейла си през компютър няма да ги има.

Когато е imap писмата се пазят на сървъра, не на телефона, и ако отвориш пощата от комп най-вероятно ще си стоят.

Стига да не си правил допълнителни настройки както казаха по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не четеш, майка. Той ги е изтрил от сървъра, а уж ги има в бекъп-а. Ако беше поп3, щяха там да си стоят, ама не е поп3 и нъцки. Моля, чети в детайли, в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах десктоп версията на Клауда и даааа. Няма ги мейлите в клауда. Явно няма да се получи нищо с рестор и връщане на бекъп. Благодаря на всички. Все пак ще пробвам да ресторна и ще пиша какво е станало.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че и след рестор и връщане на бекъп от клоуда мейлите ги няма. Така че няма връщане на изтритото. Здраве да е и ще ми е за урок.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...