Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Компактен телефон до 4 инча с превъзходна камера


IvanMihtarski

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

От дълго време търся телефон, който да може свободно да се носи в джобовете, но да е с max характеристики. НЕ съм фен на соц. мрежи. Като цяло съм минал през всички ОС системи. От близо две години ползвам Windows Phone и съм много доволен от тази система. Но започнаха да се правят телефони с огромни дисплеи и пропорции, а аз искам да си нося уст-вото в джоба.

Чудя се дали да не мина на iOS отново. Гледам, че вече е направена доста функционална. Има 3rd party поддръжка на клавиатури.

Заслужава ли си?

Гледам и Xperia Z1/Z3 COmpact, но на АНдроид не минавам повече. За мен това е ОС правена в час по трудово. Можеш да правиш всичко, но всичко в нея е манджа с грозде.

Другият вариант е да взема 4s и да си купя ново поколение Лумии. Така ще ми излезне по-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компактен телефон до 4 инча с превъзходна камера

Такова животно няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да...но не знам дали ще има 6c. Ако излезне наистина го взимам веднага. Имах L1020 и снимаше уникално. Но беше малко по-бавна камерата, но яко си я биваше. Сега си взех старата 8x, но откъм снимки не съм доволен.

Иначе имах едно време 3Gs. Стабилен телефон, но имаше много лимитации. Минах на Андроид и видях наистина, че лимитациите са хубаво нещо. Галаксита, Сонита, LG, Нексъси...телефонът можеше да прави всичко, но системата си е трагедия. Дори Lollipop е трагичен. WP ми харесва най-много, защото концепцията с плочките е най-иновативна. Ако MS пуснат swype на БГ и направят един премиум 4 инчов звяр няма и да се замислям за друго.

Редактирано от IvanMihtarski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, направи малко компромис и взимай една Nokia Lumia 1020.

Така поне ще имаш перфектна камера с не толкова добра батерия, но за този проблем имаш различни варианти.

Компромиса ще е заради 4,5 инчовия дисплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах L1020, но го продадох реди 3 месеца. Наистина уникален телефон. Камерата беше леко бавна, но правеше шедьоври. Но пък ми беше неудобен в джоба. Проблемът е в размера, колеги. Не ми трябва телевизор. Трябва ми надеждно уст-во, което да ми е удобно. Не съм привърженик на перманентното писане и чатене, както 60-70% от хората правят по улиците.

А и 4.5 инча вече трудно се работи с една ръка.

Редактирано от IvanMihtarski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо, телефон с превъзходна камера няма. Винаги ще има някакви ограничения и недостатъци. Ако искаш най-добрият фотоапарат, който да се побира в джоб, насочи се към Sony RX100 Mark IV. Ама струва колкото 2 айфона..

Има и други варианти:

- 5s + dxo one (preorder)

- чакаш 9ти септември и се надяваш на нов 4"-ов бюджетен модел, който обаче едва ли ще има по-добра камера от 6/6s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...