Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Double Bar Lockscreen Theme


The Shaman

Recommended Posts

img0004l.png

by stelmax

1. Свалете темата http://www.megaupload.com/?d=JTSGB5A4 .

2. Поставете я в /Library/Themes/

3. От WinterBoard:Активирате темата и я поставяте най-отгоре в списъка.

4. Можете да сменяте тапета от LockBackground.png’s в папката с темата или по свое желание.

5. В архива са DoubleTopBar Lock, DoubeTopBar Combo, DoubleTopBar SliderNEW.

Миро имаше направен подобен. Някой може ли да ме светне как да разкарам системните дата и час от локскрийна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си, че доста си играх да си го направя това и на следващия ден излезе DoubleBar LockScreen :lol:

За махането на стандартния часовник съм споменал тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това го намерих, но четох някаде, че освен заместването на LockClock трябва да се сложи и редактиран .plist файл или не е вярно?? Слагам твоето пък ще видим де. :lol:

Готово, но остава датата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така всичко стана супер при мен, само дето не мога да си сменя wallpapera по стандартния начин(остава този от темата(някакъв робот)), а именно да си избера снимка и просто да я задам като фон...ще ви помоля да ми кажете как да си сложа друг фон , само по подробно ако може че да не опетлая нещо... мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Winterboard-> User Lock Background, дай му отметка и го придвижи най-горе в листата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

User Lock Background никога не съм го ползвал, така че ще дам други варианти.

1. Харесваш си тапет, преименуваш го на LockBackground.png и го слагаш в темата (DoubleTopBar Lock)

2. Изтриваш LockBackground.png от темата (DoubleTopBar Lock) и си слагаш какъвто желаеш директно от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро направих точно това преди да попитам още и тела се рестартира няколко пъти

Сега не мога да го подкарам постоянно ми се рестарира не мога да вляза във фаиловете на тела не ми зарежда и постоянно се рестартира някакви идеи как да го оправя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да е станало заради начина описан от Миро! Аз съм го направил по същия метод защото така активираш само една опция а не две. Нещо друго си омазал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами чесно да ти кажа нз какво стана, не съм пипал друго...важното е че след няколко рестарта се оправи само и всичко сега е ок, пак ви благодаря за бързите реакции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро направих точно това преди да попитам още и тела се рестартира няколко пъти

Сега не мога да го подкарам постоянно ми се рестарира не мога да вляза във фаиловете на тела не ми зарежда и постоянно се рестартира някакви идеи как да го оправя

Преди да пиша ги пробвах двата начина, за да съм сигурен, че ще станат с тази тема, затова и The Shaman ме изпревари :p

Опитай с iFunBox да влезеш в телефона и да изтиреш темета или да й преименуваш папката, за да не се зареди от WinterBoard.

Edit: Пак ме изпреварихте докато опитам дали iFunBox намира телефона преди да е заредил :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...