Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся специалист да ми инсталира MAC OS на лаптопа (HP Pavilion DV9700)


tvt777

Recommended Posts

Търся специалист да ми инсталира MAC OS на лаптопа (HP Pavilion DV9700).В Разград не можах да намеря такъв човек.Опитвал съм дестки пъти но без успех.Така че ако има някой от околноста (Русе или Шумен) да ми драсне кординати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:rolling: Лаптопите на Apple са с MAC OS - какво да им инсталираш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е на както на Епъл лаптопите, така и на част и останалите лаптопи със съвместим хардуеър. Like me :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чете ли в хакинтош сайтовете?

http://www.hackint0sh.org

http://www.hackintosh.com

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ако го донесеш при мен мисля че ще разрешим проблема. Може и по пощата. Ще ти го върна след 2 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споменем само, че става въпрос за hackint0sh и методът не е официален. По принцип Mac OS си е само за Mac-ове. (обяснение за нубове, колегите да ме извинят).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм, методът не е официален, но софтуера е официален и Apple ще го разпознаят като техен и ще ъпдейтват системата, като тяхна!

---------- Поста е добавен в 18:55 ---------- Предишният пост е бил в 18:51 ----------

Моя стана и по бързо даже. :)
Да, при положение, че е форматиран харда и имаш направени партиции предварително. И ако си го инсталирвал няколко пъти и знаеш точно кои кекстове да инсталираш допълнително.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че беше благодарение на тебе, но нищо. Ти така и не се издаде предния път :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...