Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със стъклен протектор


core2core

Въпрос

Добро утро, хора кажете ми какъв е пиниза за слагане на стъклен протектор, вече се набутах с 40лв за 2 протектора хубави, ей не мога да ги сложа, на криво ги слагам грозно е, след това отлепям пак пробвам нищо не става направо ми е някво..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Като за начало, да стартираме оттам. Стъкления протектор не ляга от край до край на телефона и не застава така че да не си личи че го има. Така че може би си го сложил добре, но всъщност не ти е харесало, че не покрива до края.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също съм се борила неуспешно с тези протектори, макар и на друг телефон, не успях. Принципът е да се изчисти добре екрана със съответните кърпички - спиртна и суха, да се махне фолиото на протектора и да се постави максимално точно, като не трябва да се пипа от към страната, прилепваща към дисплея. Също така трябва да не си в прашна среда, един познат ги лепеше в банята. При мен също не си получи, първия се счупи в ръцете ми при отлепяне, на втория полепна прах отдолу и го махнах (става въпрос за ноут преди години). Има много видеа, но там като че ли е много лесно, като го прави човек е друго.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както каза Деси, лепи ги в банята. Аз винаги там ги лепя, тъй като е възможно най- без прашното място. Не е сложно, минаваш със всички кърпички, хващаш стъклото с двата палеца и показалеца, а със средните пръсти просто наместваш телефона ако леко се е изкривил. Веднъж като го поставиш точно просто натискаш с пръст отгоре и то само се залепва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От кой град си (през тапата не се вижда)? Ако си около Пловдив, се обади да го сложим. Супер елементарно е, но иска опит и няма точно определена схема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм от Пловдив, аз в банята го слагам, той няма мехури или впрочие, но не мога да оцеля страната и като го отлепя 2 ри път вече става грозна гледка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сигурно за сега ще карам без стъклен, взех си един гръб Artwizz за 35лв много готин дебел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега,сложи си стъклен протектор няма да сбъркаш. И аз имам проблем с моя но го понасям. Нямам никакви балончета или боклучета отдоло но хоум бутона ми прецъква странно ако го натисна примерно в единия ъгъл само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Темата е на 3 месеца...

За мен стъклените протектори имат плюсове и минуси.

+ предпазват дисплея от надрасквания; лесни за поставяне

- удебеляват и развалят фасона на телефона; на 6/6+ след известно време почва да не хваща добре Touch ID

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз спуках два протектора за половин година, този вторият отнесе четири изпускания досега. Дисплеят си е здрав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предложете ми моля , качествен стъклен протектор , такъв който сте ползвали и ви е спасил стъклото при удар. На мен ми поставиха в един гаражен магазин за аксесоари , един такъв протектор за 7лв , но незнам колко ще е ефективен при удър ?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ползвам китайски за по 1.5$ и са ме спасявали четири пъти до сега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Помагат много, при мен се появиха мехурчета по двата края след 1 месец. Обяснението на този който ми взе парите беше че SE и 5 нямали лайсни в края на дисплея и за това се надигал:) Сложих си един китаец за няма и долар и за сега е перфе., пък на оня му теглих една майна и така.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те и на 6+ остава по половин милиметър отстрани незалепено, заради извивката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса е дали щото нямат лайсни на дисплея примерно като ноут 4 и за това се надигна или просто оня се чудеше как да ме излъже. Щото на ноута пак той го слага и вече 2 години не е мръднал а не е като да не съм го изтървал.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен надигането покрай ръбовете след време е нормално предвид ,че стъклото не носи на деформация като фолиото примерно и е нормално по заоблените краища на дисплея да не успее да прилепне добре . И моя протектор е доста навътре по краищата .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...