Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 6 - Жълтеене в горната част на дисплея


WULAS

Въпрос

Здравейте, тази сутрин докато си играех с телефона забелязах, че горната част от дисплея където е статус бара жълтее. Въпроса ми е понеже телефона ми е сменян един път в криейтив, а сега искам да го дам в теленор, защото е купен от там дали ще ми уважат гаранцията (с документите от криейтив)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Valid Purchase Date

A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.

Telephone Technical Support: Active

Your product is eligible for complimentary telephone technical support.

Estimated Expiration Date: January 7, 2016

More about complimentary support

Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.

Estimated Expiration Date: October 8, 2016

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи още не е сменен, ако беше то пише!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте , имам същия проблем със Iphone 6 купен от Техномаркет. Тъмно петно в горния десен ъгъл на дисплея. Още като купих телефона беше така но нямах друг и го ползвах така 6 месеца. През това време звънях на криейтив център да споделя проблема. от там ми казаха да отида във Варна в сервиз понеже е по близо до Бургас. Накрая си взех 6s и реших 6-цата да я дам на Техномаркет да си берът гайлето :) . След 2 седмици ми писаха от криейтив , че ще ми сменят дисплея. Днес ми върнаха телефона със уж сменен дисплей а петното пак си стой . Оставих телефона в Техномаркет и сега не знам какво следва. Остават ми 6 месеца гаранция към apple и 1,6 към Техномаркет.Не трябваше ли да ми сменят телефона с нов или да пиша на Apple направо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

99% от 6-ците в Apple Store тук, в Мюнхен, бяха същите като твоя- с тъмнеене при индикатора за батерия. И 10 пъти да ти го сменят с нов- 10 подобни може да получиш. Не се занимавай, технологията на въпросните панели е такава, просто някои забелязват такива неща, други- не.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е какво значи да не се занимава, да си стои с дефектния диспей ли? Като не им е читава технологията, ще го сменят за тяхна сметка и 20 пъти ако трябва, след като ти си им се доверил и си дал не малко пари, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Принципно е така, но след като за подобен проблем смених навремето 4S 13 пъти, за да се окаже, че всеки идва с различени проблеми , някои от които много по- сериозни от просто леко тъмнеене, в крайна сметка се отказах. Алтернативата тогава беше да сменя марката или просто да приема, че нищо не е съвършено и няма "перфектен" телефон. Тъмнеенето ще бъде отхвърлено като причина за гаранционно обслужване при 99/100 от техниците в Apple Store, след като и демо моделите имат този "проблем" до един (тук уточнявам, че става въпрос само за 6, при 6+, 6S и 6S+ не съм го забелязал или поне не е толкова явно). Разправиите ще доведат до разговор с главен менеджер и в най-идеалния вариант ти връщат парите. Или го приемаш, или си взимаш безпроблемно парите обратно до 14-я ден , след като си го купил, видял и не те устройва, и се насочваш към друга марка.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз преди седмица оставих в Криейтив център вярната ми 6ца заради голямо жълто петно на екрана. Днес им писах мейл за да ми кажат статуса и отговора който получих беше:

Здравейте Станислав,

Благодаря ви за този e-mail. Телефонът ви бе диагностициран с повреда в дисплея. Изпратихме го към ремонтен център на Apple на подмяна на дисплея. Очакваме го до 48 часа да бъде при нас и да ви го върнем.

Не би ли трябвало да сменят телефона а не да го поправят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не сменат дисплей вече по възможност, смениха ми и на 6s дисплея, по-добре е така защото другите дипслеИ все ми бяха дефектни- имам в предвид като ми заменяха телефона!

Sent from my iPhone 6s by Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...