Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Quickoffice® Pro


Гост

Recommended Posts

Има проблем с файловете на Office 2007 и специално с Excel, качени от компютъра. Не разпознава някои формули, а запомня стойността в момента на качване. Ако файлът е запомнен под по-ниска версия на компютъра проблем няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По бърз от всякога, new, save, edit и delete работят без проблем вече. Мерси johnny.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия е с проблем, създавам си файл, натискам Save, тръгва да ми го запазва и дотам, седи си на Saving 2-3 минути и ми писва. И при вас ли е така?

Същият проблем възниква и при новата, но само ако се качи папка от компютъра и се опита да се запише вътре. Ако папката е създадена на телефона няма проблем.

Проблемът с разпознаването на някои формули от EXCEL 2007 остава. Странното е, че спокойно можеш да ползваш същата формула ако я въведеш от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм не е от това. А и точно в това което си цитирал съм написал ясно "създавам". Сега си метнах документите от старата версия и нямам никакви проблеми. Ако забележите има разлика и в големината на файла, v1.4 e 6.35 мб, а тази е 7.0 мб. Каквото и да си говорим johhny си е поиграл да ни угоди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб, че johnny върши страхотна работа, за което съм много благодарен.

Просто отчитам някои минуси на самата програма. Имах впредвид, че ако създадеш файл и се опиташ да го запишеш в папка качена (или създадена) през iFunBox не се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

до колегата с проблем при формулите:

пробвай да слагаш "," вместо "." точка

при мен с 1.4.2 изтеглена от installous

работи перфектно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
/private/var/mobile/Applications/7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA/Documents/

7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA - за това предполагам знаеш.

слагам там един word документ и после не го откривам?

с ifunbox съм?

защо ?

кое не правя както му е реда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото не четеш! :evil:

И ако обичаш, оправи си поста, да не трия и слагам предупреждения!

Edit 16:19

КАЗАХ ТИ, ЧЕТИ ТЕМАТА, И НЕ САМО ТЕМАТА :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ще ти отговоря тук, но за мързела си ще отнесеш 2–ро предупреждение! :evil:

Такава папка няма ти да създаваш, тези папки се създават автоматично при инсталиране на кракнати приложения, и именно в тях се инсталират. При всяка инсталация обозначението е уникално за всяко приложение, всеки път, т.е. не е "7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA", а всеки път е различно. Трябва да откриеш ръчно в коя от тези папки ти е QuickOffice, и вече вътре в самата подпапка, където ти е то, там да слагаш файловете!

И не ме дразни още повече, чети, чети, СПАЗВАЙ ПРАВИЛАТА, и ПИШИ ГРАМОТНО! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/private/var/mobile/Applications/7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA/Documents/

7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA - за това предполагам знаеш.

слагам там един лърд документ и после не го откривам?

с ifunbox съм?

защо ?

кое не правя както му е реда?

Сложи си на iphona AppLinks от Cydia.После като влезеш през Ifunbox /var/mobile/applinks/Quickoffice.app/Dokuments

и каквото сложиш там ще го намериш от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички помогнали

Sladichuk благодаря , че ми обясни, не се бях сетил, че може да са в папки с различни имена, разтърсих и успях да се справя с проблема, а за предупреждението здраве да има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може ли да ви попитам.

Къде да слагам файловете ,като ги качвам от компа,които искам после да виждам в програмата?

И Как като сваля от нета някой файл после да мога да го виждам през програмата? :confused:

Sladichuk: :naughty: Ей, ама много ви харесва явно в мойта "командировка" да ходите, бе....

"–Пенчо бре, чети!

Пенчо не чете.

–Пенчо бре, търси!

Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,

гледа да лежи..." Пенчо Славейков style! :read:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой инсталира ли последното дето е дадено тук ? На мен ми дава грешка:

an unknown error occurred (0xE8008001)

п.п. Всичко работи перфектно !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с нея (v1.5.1) и нямам ядове. Създавам си файлове, запазва ги, работи си. Изтегли наново файла и опитай пак.

п.п. имаш лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хмм... и на мен ми даде тази грешка при синкването, но си работи добре. Странно... и все пак да си знаете, че моье да се появи ерора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изчетох темата, но не разбрах как точно работи WiFi функцията. В самия QuickOffice е описано как става, опитвам се да го направа, но нищо не се получава. Телефона е с вкл. WiFi излиза ми http:// XXX.XXX.X.XXX:XXXX и като го въведа в браузъра и ми казва, че не може да се свърже.

P.S Весели празници на всички. Оправих се :rolleyes:. И компютъра(лаптопа) трябва да са свързани към WiFi който ползва iPhona/iPoda

Добре де, а ако нямаме WiFi приемник на копмютъра, WiFi функцията е неизползваема така ли???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем логично е, че ако нямаш WiFi, не можеш да използваш тази функция. Тогава ползваш кабел.

Сега ако попиташ и ако нямаш компютър как ще си прехвърлиш файловете, няма да мога да ти отговоря.

Весела коледа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а ако нямаме WiFi приемник на копмютъра, WiFi функцията е неизползваема така ли???

Не е задължително компютъра ти да има Wi-Fi LAN карта. При мен лаптопа ми е с Wi-Fi, но PC-то ми е с обикновена LAN карта, която директно е свързана към Wi-Fi рутъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз немога да разбера какво трябва да направя за да си кача текстов документ от компютъра на телефона, имам рутер, но интернета на компютъра не минава през рутера а двата са на отделни връзки с 2 отделни айпита, ако това има значение, но доколкото разбрах трябва интернета на компютъра да минава през рутера, има ли начин да се направи по друг начин, и ако има моля някой да ми обясни, ще съм много благодарен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да си ги качваш през USB кабела с iFunBox. Файловете се качват във var/mobile/Applications/xxxxxxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxxxxxxxx/Documents("х" отговаря на буквеноцифрена комбинация различна за всеки тел). Иначе не е нужно да имаш интернет през рутера. Рутера и РС-тата трябва да са ти свързани в локална мрежа, към която да свържеш и телефона. Аз лично, качвам документи през кабела - по бързо ми е ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте на всички.Нова съм във форума.От няколко часа чета и не се справям да си инсталирам Quickoffice.При синхронизирането в Itunes ми дава някакъв error?!

Прикачила съм да видите какво ми изписва.

Ще съм ви благодарна ако ми помогнете.

ush.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това

Нова съм във форума
тук не служи за извинение...;)

Запознай се първо с основните понятия и манипулации, и начините за извършването им, защото няма да се учудя, ако телефонът ти даже не е джейлнат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Не е нужно да е джейлнат за да си инсталира програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...