Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с iTunes - иска restore без да има причина


demonaz

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем. Като включа iTunes и ми излиза следното съобщение. Моля за помощ.

iTunes cannot read the contents of the iPhone. Go to the Summery tab in iPhone preferences and click Restore to restore this iPhone to factory settings.

Както се сещата не искам да го правя. После ще си играя да качвам апликации, да отключвам, да... един ден.

Има ли начин да се размина с рестора. Пуснах iFun box всичко изглежда нормално. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизате в фаиловата система на телефона (iPhoneBrowser) във /private/var/mobile/Media/iTunes_Control/iTunes/

вътре трябва да имате един фаил iTunesDB - триете го.

След това отивате /private/var/mobile/Media/iTunes_Control/Music и триете всички папки F00, F01 и т.н.Ще изтриете всичката музика но няма как да го оправите иначе .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Думи нямам...много благодаря за моменталния отговор. пичове ви е сте супер. :))))) Повече такива форуми да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един жокер - понякога става само с махането на iTunesLibrary.itl от папката в компа - MyDocuments/MyMusic/iTunes. Такива грешки стават обикновенно ако не сте синквали след джейл, или след промяна на някой системен файл чрез пакет от сидиа. Също стават редовно, ако ползвате USB hub, а, не директен порт на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правя всичко както mupo е указал , но не е истрило музикаталните файлове на телефона . А интересно , че iTunes ми е като чисто нов - няма нищо от качваното от мен преди / нито музика , нито видео / - какво му е станало и дали затова постоянно иска рестор .

---------- Поста е добавен в 15:53 ---------- Предишният пост е бил в 15:44 ----------

Упс изтрило ги е , но ме подлъга понеже имената си стоят , но като ги пусна ми дава съобщение - този файл не може да бъде изпълнен . Но тунеса въпреки всичко ми иска рестор .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes cannot read the contents of the iPhone. Go to the Summery tab in iPhone preferences and click Restore to restore this iPhone to factory settings. Изтрил съм почти всичко на телефона , работи сидия , App Store , но iTunes продължава да иска рестор .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опита ли това което е казал alxx?

И все пак да питам, запазил ли си си SHSH файловете за 3.1.2 в Cydia и ако да, дано телефона ти е със стария bootrom.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не , не съм запазвал нищо . Фърмуер 05.11.07 , седмица 42 - ра . Помагайте ! Имах желание да изпратя снимки , но не успях - прехвърля снимки и тунеса ми чете името на телефона , но дотам - иска рестор !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

styvy, всичко което би помогнало и го зная съм го написал. Ако нищо не помага, остава само рестор което при теб ще доведе до това да не можеш да направиш jailbreak, но поне си с фабрично отключен и не те притеснява заключване на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок , благодаря . Е да , но iGo , TomTom , вибрация на виртуалната клавиатура и темите за промяна на облика ... . Май това е всичко .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Малко късно, но все пак да споделя... Днес се получи същия проблем и при мен. Правех всичко, но нямаше успех... След като прочетох всички възможни постове за проблема, реших да опитам всичко заедно. Първо спрях iTunes и изтрих файла iTunesLibrary.itl от компютъра. След това през Iphone Explorer изтрих цялата папка iTunes_Control - тоест varmobileMediaiTunes_Control. Пуснах iTunes и свързах 2г-то към компа. Изчаках 10 секунди, затаил дъх, и ми се появи Restore Backup... Благодаря на тези, които са дали мнение по проблема, и се надявам и аз да съм бил в помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Е що се получава така? Ползвам CopyTrans Manager да си синхронизирам музиката и видеото, да не е от това? И с двата ми предишни iPod Touch-ове 2G и 3G не се е получавало така, а съм ползвал същата програма.

Това със съвета на GPower и триенето на файловете при мене се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе си прав Шамане, ако имаше п@тка, щях да съм го и @бал ... :naughty3:

Има 3,5мм жак, какво чакаш? :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...