Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBRotator


Grievous

Recommended Posts

SBRotator е приложение, което използва Mobile Substrate и позволява завъртане иконите на 90/180 градуса. ;)

SBRotator 6 6.0-63

Свали

e082ea32d84a05c6.png

243154c7431e132b.png

78c16160460cdde5.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъчиха се преди време да го завъртят, но стигнаха само до иконите. Сега ще видим как ще се получи:)

Ще работи с Iconoclasm, Shrink, Infiniboard, FCSB, Five-icon Dock и други подобни приложения.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трепач е това нещо, успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало от приложението ще могат да се възползват притежателите на 3GS, но се работи по въпроса да стартира съвместима и с 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гръка е свършил яката работа, ама колко ли рам ще смуче? :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не ми изглежда добре! :snooty: Само като гледам как застъпва иконките мога да твърдя, че тая шитня освен, че ще дърпа батерия и рам ами няма и да намери място в моя телефон!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А забеляза ли големината на иконите, тези на SpringBoard-а и тези на Dock-а? Различна е големината им при завъртане в Lanscape режим. Според мен ще кърти и ще има приятен вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще кърти...процесора и батерията...изглежда интересно - сигурно ползващите го ще се чувстват "много фйешън", ама практическо приложение не виждам.

П.П. От тая тема ме лъхва на блокирали 3GS-и, скоро ще има "олелее".:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Доколкото разбрах, проекта е на финалната права. Ето още благинки добавени към него, изтекли преди броени часове:

- Приключена е поддръжката на 3G...SpringBoard Rotator работи добре и с 3G.

- Добавени повече анимации по време на завъртането, а и сега то е по-плавно.

- Големината на иконите в landscape режим ще може да се избира от Settings (намаляване на размера на иконите, намаляване размера на дока, махане на имената на приложенията и т.н.), за да пасват по-добре.

- Shrink от phoenix3200 също ще бъде добавена, но ще има стандартно вградено намаляване на размера в landscape режим.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автора в момента тества с много програми използващи MobileSubstrate, в това число и infinidock и infiniboard. Казва, че ще му е необходима минимум седмица от този момент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предишният нереализиран такъв проект повече ми харесваше, защото само иконите се завъртаха и оставаха на същото си място. Жалко, че няма да става за 2G.

4_12_10.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече изтече в Xsellize,първите впечатления са-работи перфектно при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2G-то на жена ми послужи за експеримент. Малко със закъснение става работата , но работи. Забележете че поради липсата на СИМ карта, при всяко завъртане се появява наново надписът - скромният ми извод е че preference loader-ът презарежда спрингборда на всяко завъртане, което от своя страна означава че приложението похапва доста процесорна мощ (и батерия естествено). След мъничко ще кача видео.

Edit: Товарът в/у процесора е около 80% за една секунда, РАМ паметта намалява с 4Mb след инсталацията му. Преценявайте сами.

Инсталирано от xsellize! За тези от вас, без wi-fi, ако успея да пипна деб файла - ще го кача. За да работи ви е нужен инсталиран:

последна версия mobile substrate и preference loader, нищо друго.

Edit2: Пипнах го! ;) Инсталирайте ПЪРВО preference loader-a, след респринг инсталирайте sbr (поставил съм и двете в архива).

Свали

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С инсталирането на .deb файла и как да видя правата дали са му 0777... Иначе за носенето може, ама по-късно :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...