Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Дисплеят пука.


Иван*Иванов

Въпрос

Здравейте колеги. Имах обичайното пукане в долният десен ъгъл, завиха ми болчето в криейтив и всичко се оправи, но след това се поеви пукане го power buton а от няколко дена целият дисплей пука където и да го натисна. Понякога спира, но пак се появява. Тъй като всичко друго е перфектно не искам замяна, но искам да попита ако някой знае дали е възможно самият дисплей да се залепи или просто да се оправи, и дали ще е нужно да стои с дни в криейтив или е възможно да стане за няколко часа процедурата. Просто не мога да се свържа с криейтив а нямам никакво време да ходя напразно, за това искам да знам дали си заслъжава да се разкарвам или да стоя така докато имам възможност да го занеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

36 ден е вече


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не те държат с някакъв договор може да си поискаш парите или да ти го заменят с нов апарат. Междувременно пусни една жалба, онлайн на сайта на КЗП, приложи и документ за покупко-продажбан както и документ за постъпването на апарата в техен обект или сервиз.

Поискай и компенсация за забавянето.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пост 47


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 7 часа, mirror написа:

Нещо взехте да се самонавивате...

@Veselin Panov, самонавиваш се и се ядосваш гадаейки какво се случва с iPhone-a ти, преди рекламацията да е ударила 30-я ден.

Не се самонавивам,просто се сблъсках с поредния случай,в който уважавана голяма компания се е "побългарила"!А и както се вижда,има случаи,в които дори 30 дневният срок не се спазва....Един прост пример,телевизора ми LG с угаснала посветка беше ремонтиран за един следобяд!А Теленор не могат да подменят един телефон за 36 дена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сагата при нас приключи с нов телефон и мазна усмивка - " ама защо така сте се оплакали от нас" ? Защото ме дразниш давай телефона и без глупости и да си тръгваме...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Демек им се размина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А говорих с регионалния одеве, в един друг магазин , ще имат глоби !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това теб като ощетен клиент какво те грее?Ще глобят мекъв сульо с 500лв заплата,ама кервана си върви!Очаквам и при мен да се получи същият "филм"....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти ще го дочакаш ли или заминаваш ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Божа работа.... :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След 30-тия ден не се "жалваш" в телемор, а подаваш писмено заявление за неотменно разваляне на сделката(демек дайте си ми парите). Ако не клекнат сами - тогава в КЗП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако на някой му е интересно,7 дена преди крайния срок резултат все още няма!Никой не знае какво се случва,"каките" на 123 ми четат това,което и сам мога да видя в сайта им за проверка на сервизен статус....А в магазина в които го оставих от една седмица никой не вдига телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Апарата беше заменен ден преди да изтече крайния срок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...