Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 1

iTransmission 4 - торент клиент за iPhone, iPad и iPod Touch


Grievous

Въпрос

iTransmission 4 е торент клиент за вашето устройство. С него лесно може да свалите филм, музика, цели албуми от всеки един торент сайт. Сваляте както самия торент файл, така и магнитен линк, който не отчита потребителски трафик (виж видеото).

Какво представлява магнитен линк?

* Това е скоростта на торент без централизация или казано с други думи – дават ти линк, взимаш и започваш да сваляш. С помощта на магнитите връзката между потребителите се осъществява директно, без намесата на тракер.

Какви са плюсовете на магнитите пред торентите?

* Възможност за раздаване на файлове през тракер и през магнитни линкове, без едното да пречи на другото.

* Дава се възможност да се преглежда / преслушва, защото архивирането, което досега беше нужно вече не е необходимо.

* По този начин ще запазите натрупания коефицент точки и това няма да се отрази на вашия рейтинг.

Сега и към съществената част - свалянето. Избираме си торент с магнитна връзка и натискаме върху магнита.

Оттук нататък е същото както при торента - задачата се зарежда в програмата и сваленето започва.

На моменти скоростта е умопомрачителна (снимка 1). ;)

iTransmission 3 е напълно безплатно приложение и може да бъде свалено от Cydia.

Всичко, което сваляте може да се намери във: var / mobile / Documents / Downloads

От там лесно може да копирате файла, като използвате iFile / iFunBox в подходящ плеър чиято директория е: var / mobile / Applications / Oplayer / Documents.

Със субтитрите е ясно, трябва да са със същото име и в същата директория, където е филма / клипа.

iTransmission 4 4.5

Свали

e8a3yru5.jpgusuhyma3.jpg

hajujavy.jpghare3a9a.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 1

Видеото от къде мислиш е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1

На мен постоянно ми иска metadata, зарежда до 50% metadata-та и спира дотам . :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1

А на мен досега всичко ми е свалило. Вижте си нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1

На мен всичко ми се сваля -нямам проблем,но ако излезна от него -примерно влизам във facebook -свалянето спира -трябва да не излизам от приложението.

При вас така ли е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1

На петицата работи без проблем но на четворката не тръгна:) свалих iTrasmission 2 и тръгна ;)

Сега пробвах изленах беше 100 мб и като флезнах изведнъж стана 110 мн значи не спира ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1

В апкейк го има, пише версия 5.0 и си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с iPhone4, и при мен iTransmission 3 си върви без проблем. Май нещо друго ще да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iPad 4 Wi-fi и на 3GS-a дава някакви проблеми , пробвах с интернет от оператора пак не стана, освен да има някакъв конфликт с някое приложение .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправих го като го инсталирах на чисто след restore, разбира се перфектно с MewSeek .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има начин за инсталиране от iosemulatorspot.com!Работи,но инсталира и още една недовършена икона,за която не съм открил начин за премахване :(За IOS 7.0.4 става въпрос!

u6enava7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Aко няма начин да я махнеш, може поне да я скриеш и забравяш за нея (до следващия respring).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталираш на ново и веднага щом зАреди иконата задържаш да излезе х за изтриване да я махнеш, но трябва да хванеш момента трябва да е бързо, ако трябва няколко пъти инсталираш докато Я изтриеш. Но това трансмисион е т...ак мисля защото след рестарт не може да се ползва крашва!

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.4, using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще търся начин до победа!Ако имах комп наблизо...При мен си работи и след рестарт;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При самото инсталиране пише, че трябва да промениш датата в настройките на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това съм го направил,иначе не можеш да инсталнеш;)Бачка задоволително,но тази икона ме дразни!Ако някой го е сложил и има комп,да сподели дали може през iTuns,iTools .....да се изтрие?И дали не са зависими двете икони?;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали написах горе как се трие!

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.4, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако имате стара версия,първо я изтрийте и тогава новата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не само това. Като изтриете старата, трябва да почистите (иначе не сваля). През iFile триете папка torrents, която се намира във var/Mobile/Documents и файла com.itransmission.plist, който се намира във var/Library/Preferences. Сега инсталирайте iTransmission 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли начин как да го подкараме на background режим? Докато свалям нещо и си джиткам из safari, facebook .. спира и после продължава от там където съм го спрял, но с 1-2 mb повече.. един вид.. сваля 2mb максимум на background и после спира :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...