Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с батерия и зареждане iPhone 6s Plus


goetschl

Въпрос

Здравейте.

Търсих из форума, но не намерих отговор на въпрос като моя. От около месец телефона ми взе да умира, въпреки че батерията показва 30%-40%... Както работи изведнъж изключва, след което трябва да го закача на кабела, за да го включа. Четох по форумите, че трябва да го ресторна, но така и отлагах и не го направих. Когато го включвах, някой път даваше 2%, друг път 20%.... Някой път се зареждаше много бързо, друг път седеше много бавно на ниски проценти. Днес изгасна по същия начин, но след като го включих не иска да тръгне. Когато е на кабел седи, все едно батерията е изчерпана до край и не се включва, а когато извадя кабела ми дава да го мушна в кабела за зареждане.

Четох също да го закача на компа, да рестартирам и той щял да тръгне с iTunes - ами не, не тръгва. Сега седи забоден на кабела и нищо. Пробвах да го вкарам в Recovery mode - не реагира като задържа Home и On/Off бутона. 

Според вас какъв може да е проблема - да го водя ли в Мтел? Още е в гаранция или нещо съм му направила... Някой да е срещал такъв проблем?

Прилагам две картинки на това как изглежда с мушнат кабел и без кабел.

Хора, като болна съм

Когато кабела е мушнат:

iphone_out_of_battery_charging.png

Когато не е:

rrr.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И аз имам същия проблем, ползвам 6s Plus. Като гледам това е масово защото и други хора се оплакват от същото. При мене често се гаси random, когато батерията падне под 20%, но веднъж ми се случи да падне на 30-40%. Когато телефона има батерия, проблема се оправя чрез рестарт - при мене се наложи да го рестартирам 2 пъти когато беше на 40% и след това захапа и си продължи, но когато го направи номера на 14% се налага да се проблва 5-6-7 пъти докато се оправи. Ако се изключи на 5-6% просто няма смисъл. Четох,че Епъл пуснали някаква програма за дефектни телефони, произведени в кра на 2016-та ама като си въведох серийния номер се оказа,че моя не бил от тая партида. Също съм в гаранция и мисля да го занеса в сервиза на Теленор да видиме дали нещо ше се промени...бъгава работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали е част от тази програма или не, няма значение ако имаш активна гаранция. Длъжни са да ти оправят проблема. Моят също не беше част от програмата, но ми смениха батерията. Понеже ми го върнаха надраскан- вдигнах им скандал и ми замениха цялото у-во. Оттогава нямам никакви проблеми с изгасвания и като цяло батерията държи в пъти по-дълго от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...