Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2016


Izzy

Recommended Posts

При всичко заспива на локскрийна. Бъгче, в следващата бета няма да го има...

Вече има стабилизация в live photos и работи много добре, но има нужда от още малко полиране, защото първите 0.5-1 сек пак има движение.

Поне за момента най-яката функция е raise-to-wake, работи точно като на часовника и е много удобно. 

Батерията при мен се държи като на 9-ката. Даже като че ли и по-добре, като се има предвид якото ръчкане последния ден. В момента съм на 63% с 5 ч. ползване и 15 стендбай. 

За айпад има още нещо ново - в Notes и Mail излизат по 3 колони (т.е. може да излиза sidebar-a постоянно) . В пощата има и slide new mail to side, което ще рече: при писане на нов мейл, може да се мръдне вдясно и да се преглеждат останалите писма в кутията (доста удобно, но ако някой не ти го покаже или не прочетеш за тази нова функция, никога няма да я откриеш сам). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как става инсталирането на ios 10 в момента някой може ли да ми каже

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Raise-to-wake за съжаление е само за 6s/6s Plus/SE... Активирано е по дефоулт.

И на айпад про го няма, но там няма защо и да го има :)

Най-накрая върнаха places във photos. И че даже го обявиха като нещо ново.. Намира се при албумите, както и Faces. Търсачката там добре работи - пишеш car, излизат ти снимки с коли. И най-хубавото е, че никой няма достъп до информацията ти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен има разлика при бъговете.

При промяна на уиджетите, не заспива, имах чувството, че батерията бързо пада, но вчера резултата в края на деня, беше същия, като предните дни и седмици. Отговор от локслрийн имаше само първия път и от тогава не иска.

Не показва консумацията на батерията след последното пълно зареждане. Изпращането на контакт е 50/50 от 7-8 опита.

За сега толкова, иначе впечатленията за промените са ми отлични.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ама му хванах цаката аз :), пускаш magnifier или шорткътите при 3 пъти натискане на хоум битона, което забавя и винаги е забавяло реакциата на хоума, но ме става горепосоченото :)

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при вас ли не може да се спре звука при заключване с пауър бутона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при вас ли не може да се спре звука при заключване с пауър бутона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не разбрах!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може, но сме го виждали и преди този бъг.

Simba4, човека говори за лок саунда:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може, но сме го виждали и преди този бъг.

Simba4, човека говори за лок саунда

Разбрау Shaman

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм кзключил всички звуци, но смс-ите си дрънкат. Само те.

Преди малко екрана не се завърташе, сега се завърта. Бета е все пак.

Представям си какво е на андроид потребителите.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много са далече представите ти за андроид потребителите...

Андроид потребителите се налага да чакат по половин година, за да видят последната версия на Гугъл.

И не се съмнявай, че за тази половин година, всички бъгове които ги е имало в началото са отстранени.

Не случайно производителите се мотат толкова много.

Само иОС потребителите получават "официална" версия на ОС и заедно с нея разни "екстри".

След това следва 9.0.1 / 9.0.2 / 9.1 / 9.2 и т.н. където "екстрите" вече липсват :)

Не случайно е измислен лафа: как иОС потребител разбира, че е с нова версия на ОС... еми по нищо друго освен по това, че батерията му кара много малко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде е измислен? В някой тролски андроид форум навярно. Така ли се занимавате докато чакате половин година ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много са далече представите ти за андроид потребителите...

Андроид потребителите се налага да чакат по половин година, за да видят последната версия на Гугъл.

И не се съмнявай, че за тази половин година, всички бъгове които ги е имало в началото са отстранени.

Не случайно производителите се мотат толкова много.

Само иОС потребителите получават "официална" версия на ОС и заедно с нея разни "екстри".

След това следва 9.0.1 / 9.0.2 / 9.1 / 9.2 и т.н. където "екстрите" вече липсват

Не случайно е измислен лафа: как иОС потребител разбира, че е с нова версия на ОС... еми по нищо друго освен по това, че батерията му кара много малко

Бистър ум,както всеки път.Човек,нямаш ли какво да правиш,че стоят 3-4 тона павета за товарене?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми нямам, гледам тия некадърници французите, как 90 минути бяха безсилни срещу Албания (дето топка не са виждали) и накрая направиха два удара към вратата, и за лош късмет взеха, че вкараха... да им го...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин, като махнах телефона от зарядното, изключих Raise to Wake и днес батерията е перфе! Дали е възможно да се "буди" в джоба ми често когато е активирана тази функция? И има ли приложение, което показва какво ми е будела телефона?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...