Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Huawei watch


The Shaman

Recommended Posts

Предполагам на теб не са ти свършили работа, но аз чувам от доста хора, че са си оправили проблема точно чрез тях.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, в твоя случай часовника си остава вечно твой, освен ако търговеца не прояви милост и разбиране, но Виваком не са такива. За жалост нямам телефона на арменския поп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим. Тея 500 кинта са ми през хуя, както и 40 карти през техния предполагам, но ще им поиграя по нервите доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото могат да пострадат за подвеждаща реклама (информация), това редовно се следи, снимай страницата с инфото и си пусни една жалба, нищо не губиш, пък отделно си действай с оператора и там жалба с входящ номер, че не ти приемат устройството като рекламация и протакат да изтекат трите първи дни, в които май можеше да се замени (това не ми е много ясно, пиша по спомени, но имаше нещо, защото когато ми сменяха шестицата, жената бързаше да хванем срока, да не минава през сервиз, но може да е било и защото е iPhone).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още с влизането си бях обещал да не се изнервям, но там е почти невъзможно. Започнах с това, че просто искам да задействаме процедурата, но те са като роботи, нагласени да отбиват всякакъв вид претенции. Още като споменах iPhone, започнаха да ми обесняват, колко проблемни били и т.н. В крайна сметка ги убедих и телефона пое към сервиз. Срок 30 дни за да ми кажат това, което вече знам. След това ще се борим докрай пък и може да се разделим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не дрънкайте глупости за КЗП, те защитават ПОТРЕБИТЕЛСКИ права. Шаманче е с фирма и иде реч за търговски взаимоотношения между контрактор и контрагент.

П.С. Жоре, договорът се разваля по гаранция за съответствие - продуктът не отговаря на рекламираните/описаните в характеристиките функции, т.е. не може да изпълнява обявените задачи/функции и пр.  В случая никакви сервизи и гаранционни претенции за поправка не може да има, но ако не върже се ходи на търговски съд. Може би жалба до КРС, че продават продукт, който не си изпълнява обявените функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, че любезно изказване... Да, не съм обърнала внимание на факта за фирмата, но сигнал за несъответствие и подвеждаща реклама може да подаде всеки, той също, нищо че е с фирма, може да го подаде като физическо лице. И да не му защитят правата, пак може да глобят оператора за подвеждаща реклама. Както и да е, дано проблемът се разреши, защото съд си е играчка, пари и време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да глобят оператора - лъжецът е производителят ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Информацията е на сайта на оператора, но не ми се спори повече, безсмислено е.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали проблема е в часовника, защо пращат телефона?! Нещо се обърках :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При така стелката се ситуация Шамане аз бих тръгнал да го продавам както каза Деси. Ако струва 500лв като нов то го пускай на 400лв сега и с пазарлъка на 350 да замине си ОК(пиеш една студена вода което си е нищо-все пак кеф цена няма). Погасяш лизинга вземаш си който ти е кеф и те така. Просто Move on(продължаваш към друго). Тва си е мъка да е**. Да ходиш при адвокат после в Виваком после пак адвокат то КЗК, КПЗ и ядове да береш за кво- само да си ги мерите. Ходи си пий биричката с приятели и семейство , ходи си на моренци и тва е. Не е много сложно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратих часовника, може би съм се объркал по-горе.
Мисля да изчакам становището на сервиза им и ще реша какво ще правя.
Деси, всички шотове са от сайта на хуйвей България, не на Вива. Питах ги обаче къде те са споменали за проблема, продавайки часовника. Отговора беше никъде естествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си купиш Samsung или друг Android телефон този проблем няма да го имаш. Днес тествах Moto 360, Хуявея и Galaxy Gear и се оказа, че съвместимостта им с iOS е пълен майтап, но вържеш ли ги с Android и получаваш супер работещ часовник. За 10 или 20 път ще спомена, че Garmin Fenix is the best! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ми липсваше при връзката му с IPhone. Знаех какво купувам, освен проблема разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има развитие. Върнаха часовника. Становището е, че няма проблеми със самото устройство. Свързали са го с телефон като моя и там проблем е нямало. Аз го пробвах, преди с няколко 6+ и имаше проблем. Сега обаче пробвам с петицата на жена ми и всичко си е наред мамка му...?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавай го или го подари на жена ти :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мини през андроид форума, там сигурно ще се намери желаещ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се регистрира. Може да ме гони параноя, но станицата на часовника в хуйвей.бг, която цитирах по-горе, вече липсва :)

1d1df5a04381aeaf7c1fa30f5aa14cc1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш прати ми текст, снимка и т.н. на мейла или на месинджъра и ще ти я пусна. А за страницата - нищо чудно, замитат си мазалото.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има леко развитие. От сутринта съм с 10 бета 6 и без джейл и нямам проблеми с wifi и часовника! Ще тествам десетина дни на морето да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

С леки компромиси, започнахме да се разбираме с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пу и аз се пробвах да направя симбиоза между Moto 360 sport и iPhone 6S. В началото беше трагедия, докато не го свързах с андроиден телефон и не направих всички ъпдейти през него ... сега вече е поносимо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...