Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pokemon Go


algor

Recommended Posts

Учудвам се, че все още няма такава тема във форума.
Някои от пишещите тук играят ли?
Как ви се струва?

Аз лично съм я показал на 10-ина души и да не кажа всички, то 7-8 от тях вече са яко зарибени.
Интересното е, че диапазона на годините на харесващите и играещите я е някъде 12-65 години.
Е, поне около мен.

В общи линии мненията са разделени на два лагера.
Едните я определят като "Поредната тъпа игра и хората вместо да излязат навън и да водят нормален социален живот, те се зомбират отново в смартфоните си".
Другите пък са на обратния полюс с думите "И на сто години да стана, пак ще играя игри от този сорт и ще се кефя на макс".

Вие какво мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Едните я определят като "Поредната тъпа игра и хората вместо да излязат навън и да водят нормален социален живот, те се зомбират отново в смартфоните си"."

Аз съм от тези.

Явно и други има, щом не са публикували тази тема досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, emco83 написа:

 Явно и други има, щом не са публикували тази тема досега.

Според теб трябва задължително да харесвам нещо, за да публикувам тема ли?
В грешка си, ако това ти е мисълта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, разбира се.

Но, ако наистина имаше голям интерес тук във форума, щеше да се направи тема още преди излизането. Ти си направи изводите. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от зарибените. Да не казвам, че днес съм вървял колкото последните 3 дни взети заедно, че и отгоре. :)

Играта не е лоша, но е доста орязана спрямо оригиналните игри за Nintendo 3DS. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка тема се пуска с идея,да се види мнението на аудиторията,в тоя ред не мисля,че трябва да "убиваме"автора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нета е луднал по тая игра. От седмица навсякъде за нея говорят. Нямам време тия дни да и обърна внимание и да видя за ко иде реч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора има "зарибени" по играта. Лично аз съм пас. Предпочитам да изляза в търсене на бири и приятели вместо виртуалности :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ми показа как от едно нищо, било то и идейно се става милиардер за една седмица. То не бяха театри с адуери, то не бяха конспирации... За седмица я превърнаха в най-продаваната игра в историята! На мен лично не ми допада и няма начин да се "зарибя".

3291_snorlax.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички в къщи играем, е за мен е силно казано, защото по принцип не си падам по игри, но я пробвах. Ако не се бяха надценили със сървърите, щеше да е по- добре, то не можеш да влезеш с часове, то забива, то рестарти, вчера на три пъти ми заби като хващах покемон...и това при едва трийсетина държави, в които е налична, като достигнат 200, както казаха, сигурно ще е невъзможно да се играе. За батерията да не говорим, то е нормално да пада при непрекъсанто позициониране, ама е по-зле от навигация...Идеята е добра, да изкара децата навън, вместо да висят на компютрите, ама най-вероятно не са очаквали такъв напън и технически не са готови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да я пробвам и аз...свалих я, стартирам я и след 3-4 секунди крашва!?...не, че е голяма загуба, но ми се искаше да видя за какво иде реч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ме кефи, защото трябва да спирам, едно време имаше една, която ползваше google maps и трябва да обираш златни жетони, беше супер яка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plam4e написа:

Реших да я пробвам и аз...свалих я, стартирам я и след 3-4 секунди крашва!?...не, че е голяма загуба, но ми се искаше да видя за какво иде реч.

Слаб ти е нета може би, затова крашва, аз вчера не можех дори да се логна без WiFi, а и са претоварени сървърите, ще улегне с времето, но първо трябва да достигне до 200 държави общо, така че аз за момента се отказвам да си късам нервите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане всъщност се оказва че Pokemon go го създават Януари тази година в връзка с честване на 20 годишнина на Pokemon оригиналната игра за Нинтендо. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е създаден януари, но излезе на 5ти този месец.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не успях да го подкарам :D

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те във военна база се бяха завряли, ти за един двор, истерията е масова :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен вчера го прави няколко пъти, днес си беше наред, голям напън е за сървърите, виж че горе в ляво почти непрекъснато се върти топчето - свързва се. Ще почакам да мине голямата истерия и тогава ще събирам повече. Между другото хакери се заканват да я свалят пак на първи август, ще видим какво ще стане.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...