Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Съвет при покупка на Iphone 6s


Masterhaus94

Въпрос

Привет на всички, тези дни ще ходя до теленор и мисля да се сдобия с Iphone 6s 16 gb кажете ми какво да гледам при закупуването има ли нещо за гледане като цяло, някакви тънкости, ще ми бъде полезна всякаква информация като цяло за покупката и телефончето .

Благодаря ви предварително !!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Гледай да вземеш 64ГБ, 16 не стигат за нищо. Скоро ги гледах в Теленор, разликата в цената не беше голяма.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Емии ще погледна но мисля,че 16 гб ще са ми достатачни , поне до сега на андроод устройство 8 ми стигаха не знам при ios как стоят нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Емии ще погледна но мисля,че 16 гб ще са ми достатачни , поне до сега на андроод устройство 8 ми стигаха не знам при ios как стоят нещата.


Здравей,разликата -Android -Apple е много различна!Повечето app на Apple са от 70 мб и на горе,ще сгрешиш ако вземеш 16г а не 64г!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи няма да ми стигат тези 16 гб ако са толкова тежки аpp... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да но искам да получа реален отговор за да знам какво решение да взема това ще ми е първи Iphone и за това задавам толкова въпроси .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си ползвал висок клас андроид с многопикселова камера и 8GB са ти били достатъчни, то и 16GB ще ти стигнат. Никой не може да ти каже точно, тъй като никой не знае как използваш телефона, колко и какви приложения/игри ползваш, снимаш ли много, особено видео, защото iPhone 6s може да го прави с 4К резолюция, което прави обемът на клиповете сериозен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не видео не снимам много снимки също, игри много рядко играя на телефона и съм ползвал среден клас андроид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми взимай спокойно 16GB тогава. А и да снимаш много, винаги можеш да ги свалиш на компютър или да ги метнеш в някой облак. Не е нужно всичко да ти е винаги на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да но като казват по горе вземай 64 гб се зачудих за миг защото не съм такав да си пълня тела с глупости и мисля че ще стигат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Реалният отговор е, че ако инвестираш в толкова съвременен и актуален модел като 6S, е много по- разумно да дадеш още малко и да си вземеш 64Гб. Досега винаги съм опирал до момента, в който започвам да трия апликации/снимки/музика с всичките 16GB-ови модели, които съм имал (винаги взимах такива, поради ограничен бюджет тогава). С последния 16GB 5S се зарекох, че от следващия забравям за този обем и не взимам нищо под 32. Не съжалявам нито миг за инвестицията си в 64GB 6S и едва ли бих взел за в бъдеще нещо по-малко. За първи път не ми се налага да мисля всеки път като тръгна да снимам дали имам място, колко апликации да изтрия, как да изтрия натрупания кеш на дадена апликация с цел изцеждане на някой друг мегабайт и т.н. Просто усещането от ползването на устройството преминава на едно много по-различно ниво, а с 6S такова ниво си заслужава от всяка гледна точка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за мнението ще видя ако успея да се вмъкна в 64 гб ако не скачам на 16 гб и какво му дойде пък живот и здраве другия ще е с повече :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И ако не е чак толкова належащо да го вземеш телефона тези дни, обмисли варианта да изчакаш малко до представянето на новия iPhone след около месец, тогава цената на  iPhone 6s ще е съпоставима със сегашната цена на iPhone 6, или най-малкото тогава цената на iPhone 6s 64гб ще около сегашната цена на iPhone 6s 16гб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...