Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

E-pay сертифициране със Сафари


mitkoiphone

Recommended Posts

Искам да попитам, има ли някой който може да помогне по темата. Не мога да си вляза в акаунта в epay. Излизат ми само тия пусти сертификати, които не мога да подкарам. Имам два акаунта в epay. Един който е мой, и един на едни роднини. С моя НЕ МОГА да вляза каквото и да правя. Пробвах с акаунта на роднините и стана от раз. Не знам на какво се дължи и защо там не ми изкарва сертифициране и т.н. Ако някой откликне, ще напиша и подробности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип има начин да се вкарват сертификати в iPhone. За целта трябва да си свалиш iPhone Configuration Utility и да си поиграеш с него за да си направиш профил който да съдържа сертификатите и да качиш този профил после на телефона си.

ПП. Опа мислех, че питаш за iPhone. За MAC ако Safari не става пробвай с Firefox. В БГ много от сертификатите не са направени като хората или не са регистрирани където трябва (този за COBOS има празна парола а Safari не я приема така) - Safari приема сами читави и правилно генерирани итн.

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че в единия профил ме пуска на мой роднина, а в моя си профил не иска. Преди да преинсталирам Мака бях го направил и всичко беше добре, но сега не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инфото което си дал е малко за да ти помогне някой освен ако не е врачка. Пробвай да направиш снимки на екраните и настройките на браузъра и ги сложи тук в правилна последователнст за да може да ти помогне някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ще решавам след като отида до банкомата и дам един лев и си деактивирам сертификата. Надявам се да стане успешно операцията :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...