Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Fix Wifi Test App


Aveliky

Въпрос

Както знаем след джейл с blackra1n(само при 3GS се случва), в определени моменти има проблем с WiFi-то и се налага да направим "Reset Network Settings" за да го съживим. Това е доста досадно, но до момента не можехме да го избегнем. При някои след този ресет, забравят за телефона, а това е доста гадно ако не са си запазили нужните файлове в cydia и нямат възможност да го ресторнат на 3.1.2. За наша радост, излезе решение на проблема. Не съм го тествал, защото аз съм със стария буут и до момента не съм имал този проблем, но съм сигурен, че много от вас го имат.

Как да го инсталираме от cydia:

Репо: http://cydia.pushfix.info/

А от компютър:

Deb: fixwifi_0.1_iphoneos-arm.deb - Как да инсталираме .deb файлове?

Свали

fix%20wifi%20test%20app.PNG

Тествано - работи :tooth:

- Инсталирате приложението от cydia или от компа.

- Ако нямате WiFi, не е необходимо да давате "Reset Network Settings", а просто стартираите Fix WiFi, то прави респринг и сте модерни.

И не на последно място, да благодарим на:

Източник: xsellize.com

pushfix.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Тествах и мога да кажа че работи.

Лошото е че след reboot пак няма WIFI и трябва да се влиза в приложението за да се фиксне. Но, все пак е по-добре от колкото да се прави Reset Network Settings и да се чака reboot. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те хората са го написали, но нали няма кой да го погледне(за мен става въпрос) :tooth:

fix%20wifi%20test%20app.PNG

С две думи - не е необходим "Reset Network Settings", а само респринг :).

Хелп:

- Инсталирате приложението от cydia или от компа.

- Ако нямате WiFi, не е необходимо да правите "Reset Network Settings", а просто стартираите Fix WiFi, то прави респринг и сте модерни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да знаете че ако имате от тея предпазни опаковки дето са никелирани (огледални) - сигнала на wifi се увеличава с 10-15 (тоест става по лош) - лично съм го тествал ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чудесно, че лично си го тествал, ама ти да знаеш, че при следващ твой пост така написан, ще получиш покана за лично запознанство.... И със сигурност няма да ти хареса... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sladikuch, не разбирам какво му е на поста на godlev и защо е нужно да се зъбиш на всеки за щяло и нещяло. Ти с айфон ли си родена или проблема ти е друг (да не казвам физически)

П.С. Аватара ти поне така подсказва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Питай още веднъж същото и по тоя начин, и ще разбереш на свой гръб...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече е разбрал...

Драги потребители, внимавайте с тона и коментарите един към друг! Личностни обиди и коментари се наказват сурово, независимо към кого са насочени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли друг линк към .деб файла,че нещо не ми отваря сайта.

---------- Поста е добавен в 10:09 ---------- Предишният пост е бил в 10:05 ----------

Може ли линк към програмата,че нещо не ми отваря сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как да направя respring на телефона след като нямам Wifi и съответно не мога да си изтегля BossPrefs, SBSettings и т.н.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хм... значи не е от това проблема.. Като я стартирам ме изплюва. Пробвах да сложа и друг deb file, същата работа. Правя го по втория начин в темата, за която е дадена линк в първия пост... Може ли да е от iOS 4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може...а, може и да е само за 3GS, джейлнат с блекрейн...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...