Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Illumine


Gregg

Recommended Posts

Illumine

731.png772.png

893.png864.png

475.png566.png

Промени:

1. Нов индикатор за WiFi

2. Loading скреен

3. Индикатор за Батерията

4. Промени по бутоните в Сидия

5. Прибавен нов звук при Откл. и Закл. на Ус-то

ПС: Специално Благодаря на GPower за слайдър-а който ми даде !!

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е прекрасна. Много рядко си харесвам тема за winterboard, но тази е много стилна, изчистена и най-важното - няма проблеми с липсващи икони, а за малкото, които липсват - темата работи с iWipeCache. Т.е. иконите, които липсват се преобразуват автоматично след стартиране на програмката (има я в Cydia).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR тази програмка iWipeCache прави автомаска на оригиналните икони на приложенията. На който вече не му харесват може да си ги промени като направи нови. Ако неможе да каже ще направим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е много яка искам да попитам ако някои може да ми каже как да махна иконката wifi че нещо не ми харесва тази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има по добри индикатори може да сигнализира. Рових и в Сидия и в Рок, но така и неможах да намеря нещо по-запомнящо се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля, някой ако може да ми спретне тези икони.

http://picbg.net/img.php?file=79f52240dd9f31fd.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ето няколко икони от мен които направих за следните приложения: Music , iTunes , Photo , Mail , Voice Memos , Clock

alarml.pngitunesbl.pngmail.pngmusic.pngphotok.pngvoicememos.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих тези икони за тези които харесват синия стил,мисля че се получиха добре. Иконите са за следните приложения: Clock,install0us,App Store,Contacts,iFile,Mail,Phone,Photos,Settings,Skype,Stack,Stocks,SysInfoPlus,Terminal,Videos,Weather,YouTube

appstorei.pngclockv.pngcontactsr.pngifile.pnginstall0us.pngmailyk.pngphonej.pngphotosqp.pngsettings.pngskypeo.pngstack.pngstocksp.pngsysinfoplus.pngterminalas.pngvideost.pngweatherq.pngyoutubege.png

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази е стандартната, а не моднатата на Gregg.

black.png

[mod]iLlumine Reloaded

black.png

img0131t.png

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко нови икони които направих за следните приложения: Install0us , Facebook , Yahoo , Rename , AppStore , BT , iPod , Mail , Msn , Skype

install0us.pngfacebookpg.pngyahoome.pngrename.pngappstoree.png88299262.pngipodo.pngmailwn.pngmsnk.pngskypeor.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, защо разваляте темата с тези кичозни цветове? Не виждате ли, че блести в оригинал. Ужас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous по принцип тази тема върви с функцията Автомаска като има малки изключения на икони които не се заместват в стила на темата и тук идва момента с правенето на липсващи или съществъващи икони и причината е: разнообразие. Сега по отношение на цвета аз съм привърженик на по меките цветове като син,сив. Розово и Лилаво са по женски цветове, но след като видях модната темата: Elite Pro / 24 k се замислих че консерватизма по относшение на цветове в сездаването на теми както и на икони вече не е толкова актуален, това беше и причината за по-горните икони ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img0030.png

Направих Промяна в бутоните на Сидия,като те могат да се използват и в други тъмни теми. Съдържанието на архива се поставя тук: illumine Bundles com.saurik.Cydia

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16042339.pngdefaultmn.png

Направих това PSD за да може да разнообразите своята Illuminе като си направите такива Loadingscreens

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

за тези от вас които са с тази тема, ето един саит в които може да откриете почти всички

липсващи ви иконки.

http://www.macthemes.net/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...