Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Защо iTunes не ми дава да добавям определени песни?


Citizen8200

Въпрос

Здравейте! Нов съм в Apple средите и тепърва се сблъсквам с някои трудности. :) Търсих отговор на моя въпрос, но така и не успях да намеря, надявам се да въпросът ми не е твърде глупав. По-голяма част от песните успешно успях да ги добавя в iTunes библиотеката и след това на телефона, но някои песни просто не ги добавя (не изписва нищо, просто нищо не се случва). Пробвах както от File -> Add file/folder to Library, така и да ги drag-на до библиотеката, но без успех... Благодаря предварително! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

.flac По принцип повечето ми песни са .flac, при останалите нямаше проблем. :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

.flac не се поддържа от iTunes. Ако държиш да се запази качеството, конвертирай в .alac.

http://www.bigasoft.com/articles/how-to-convert-flac-to-apple-lossless-audio.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Другия вариант да си качиш Flac директно на телефона е чрез iTools. Инсталирай си плеър на телефона който поддържа flac например foobar2000 и през iTools качваш песните в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
12 hours ago, Ангел Арнаудов said:

Другия вариант да си качиш Flac директно на телефона е чрез iTools. Инсталирай си плеър на телефона който поддържа flac например foobar2000 и през iTools качваш песните в него.

С тюнса не може ли? Може човекът да не иска да си кичи компа с китайски софтуер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не може директно flac с тюнса нали. Споменах метода защото така си спестява конвертирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Питах с тюнса не може ли да ги качи в плеъра, вместо да сваля допълнителен софтуер, не дали не може да ги просвирва. Очевидно освен иронията, ти убягват и техническите подробности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен iTunes не ми позволява изобщо да добавя .flac песни към библиотеката, следователно и да ги кача на телефона. След като ги конвертирах в .ALAC, успях успешно да добавя всички песни и да ги кача на телефона. 

 

П.П. Извинявам се, ще си позволя да задам в тази тема и друг въпрос, който няма връзка с iTunes, за да не пълня раздела с глупави въпроси. App Store ми отхвърля дебитната карта, като ми казва: "Your payment method was declined.". Каква може да е причината? Картата е VISA electron. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Citizen8200 ако имаш регистрация в paypall, купи си Gift Card на Apple от ebay примерно за 10,20 или колкото ти се дават долара. Ще получиш кода от картата или физически картата с кода, вкарваш го в акаунта си в сторето и паричките ти ще са там и ще са ти на разположение да си плащаш, без да се занимаваш с излишни регистрации на карти. Давам ти алтернатива само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...