Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Gmail App


peppu

Въпрос

Здравейте,

от няколко дни използвам мобилното приложение на Gmail-а. Когато изпращам мейл през компютъра, той винаги се запазва в Изпратени. Но когато изпратя през телефона не се запазва. Знаете ли къде са настройките и как да направя така, че мейлите да се запазват?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Току що пробвах и при мен си отива в изпратени. Настройки не съм правил никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен е така и винаги е било, не знам дали има значение, но имейлът ми е въведен отделно в настройките като акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как така отделно в настройките като акаунт? Ползваш мейл приложението на iphone, а не това на gmail-а ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, просто съм го добавила като акаунт, не знаех някога дали трябва или не и понеже контактите си ги съхранявам там, го добавих, това е единственото по-различно нещо, затова го споменах, иначе си ползвам приложението и никога не съм му пипала настройките, освен че съм си правила разни папки вътре.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
3 hours ago, peppu said:

Как така отделно в настройките като акаунт? Ползваш мейл приложението на iphone, а не това на gmail-а ли?

Аз ползвам вградения iOS клиент за Gmail и си работи перфектно. Всичко си отива на мястото и не виждам смисъл от още един допълнитлен app. 

Редактирано от @lex79
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чак пък най-големия боклук ... Аз го ползвам от доста години и имам настроени няколко различни пощи и си работи екстра. Включително и с абв поща. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки си има причини да ползва или не нещо, на мен лично ми е объркващ вградения ап, с настройките не мога да се оправя, а и от както се помня ползвам gmail и ми е много по-лесно да си го инсталирам и ползвам, вместо да се мъча да настройвам другия. Странно ми е само защо при колегата така не се подреждат съобщенията в нужната папка, ще следя темата, за да разбера :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нотификацийте на вградения Mail не ги бива. Одеве направих експеримент и пратих мейл от една абв поща към моята в gmail и ме извести единствено gmail приложението. А вградения Mail трябваше да го отворя за да видя, че имам ново писмо, което не е изобщо ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма Push за Gmail,кошчето не може да се чисти наведнъж(поне преди беше така)..Spark ползвам:)Все едно аз съм писал как трябва да работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кошчета вече се чисти наведнъж, както и спам папката, за push не знам къде да проверя, за да ти кажа.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах го ios mail-a, но много постен и семпъл ми се струва отвътре. Gmail app-a е по-раздвижен, по-изпипан и поне на мен повече ме привлича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...