Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 8 може да дойде със стоманени рамки, подобни на тези на iPhone 4


dessyteneva

Recommended Posts

iPhone 8.png

Въпреки, че Apple ще представи своя iPhone 8 най-вероятно през септември, слуховете за него не спират и един от тях е особено упорит – това, че той ще притежава изцяло обновен дизайн.

Позовавайки се на неназовани източници, тайванската медия Digitimes съобщи, че гигантът от Купертино е намалил своите заявки към Foxconn и е направил нови поръчки за стоманени шасита на Jabil.

Последният път, когато Apple избра неръждаема стомана за своите телефони беше за iPhone 4s, тъй като след това компанията промени дизайна на смартфона наблягайки на алуминия. Така докато множество слухове предполагат, че iPhone 8 ще бъде с изцяло стъклен корпус, новият доклад влиза в противоречие с тях. Може би компанията е решила отново да възкреси емблематичния дизайн на iPhone 4 и да създаде телефон със стъклени панели и метална рамка, но със значително по-модерна визия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7s до колкото чета ще си е с дизайна и дисплея на седмицата, само вътрешни подобрения ще има, но нали знаеш, че всичко са само слухове ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пфууу не им омръзна този грозен дизай на 6-7. Дано 8 наистина е нещо подобно на стария дизай, че не знам още колко ще издържа с 5s-kaта. Дано не откатам 6-7 години :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чух, че 7s няма да има, а директно ще представят 8-цата послучай 10 годишнината на iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не случи това с рамката. Времето на голия алуминий отмина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чух, че 7s няма да има, а директно ще представят 8-цата послучай 10 годишнината на iPhone

И осмица ще има, но по последни слухове, ще има и 7s, 7s Plus. А накрая, кой знае какво ще има де, ама последните години слуховете излизат верни в голямата си част...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11/01/2017 at 6:28, dessyteneva написа:

7s до колкото чета ще си е с дизайна и дисплея на седмицата, само вътрешни подобрения ще има, но нали знаеш, че всичко са само слухове ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

То от 3GS до сега е все така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам че е така, но имаше слухове, че направо iPhone 8 ще представят, заради юбилея и няма да има 7s, затова коментирахме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз чух за 7s, 7Plus и 8 наведнъж :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А мозък, прихванал си от хората покрай който живееш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко в повечко ще дойде четвърта година с един дизайн, ако се спази традицията с S версиите.
А и нали уж щели да минават на три годишен цикъл, пак според някакви слухове.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...