Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фитнес гривни и iPhone


Asen_77

Recommended Posts

Начина по, който се зарежда, ако това ми се налага да го правя през два дена го изхвърлям на момента.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А колко хаби батерията на телефона? Ако тел ми държи 2 дена, а вързано с това 1, не е за мен....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В батерията на телефона разлика не намирам!Абсолютно никаква.Никога не изключвам блутутаe597e8488120517004119f8e85d85a56.jpg7dc6a0b5a55a4b4c19a127a6649f2487.jpg
Това добре ли е?
Даже някой път и MiFit app не изключвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е добре направо е супер ! При мен такова постижение е мечта .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята батерия е по-голяма но явно от времето е на умиране едвам изкарва цял ден, някой път зареждам към 17ч


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, profusion написа:

А колко хаби батерията на телефона? Ако тел ми държи 2 дена, а вързано с това 1, не е за мен....

При мен iPhone 7 си кара два дни и с гривната на ЛТЕ Мтел и включен блутут постоянно. Няма особена промяна в телефона, два дена си изкарва спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле,това LTE за какво го споменаваш?Някаква екстра ли е, или оказва влияние на батерията?Да имаш LTE и да го изключваш...тези времена отдавна отминаха!Поне при другите оператори:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нокията ти показва кой те търси - кара седмица батерията - с бутони е. iPhone прави повече неща самото устройство - кара ден/два - сензорен бутон на устройството и е водоустойчиво  
 
Спора е излишен. Всеки търси различно нещо. 
 
Шамане - двете гривни са доста еднакви на вид и размер.

Е, нали това ти казват? Mi Band при същите условия като твоята, издържа много повече. Гармин Феникс 3 ми кара близо месец с едно зареждане, а получавам 3-пъти повече нотификации от теб - 4 мейл акаунта, всички видове месинджъри плюс нотификациите от всичките приложения, които имам на телефона. Виж, ако ползвам GPS, нещата вече стават различни.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен цената и размера на гармина е доста различен и голям. Ако исках такъв размер щях да си взема Apple Watch. Там ще получа повече от всичко, но не искам толкова голям часовник. Искам малка дискретна гривна, а не водомер на ръката. Иначе за пореден път - нотификациите от ми бенд 2 са само иконка на месидж, вайбър или фейсбук без текст, като с текст изписва името на входящо обаждане. Тук идва разликата с зебанд. На двуредов дисплей вади текст. Екрана на ми банд 2 е 0,42 инча, а на зебанд е 0.94 двуредов по дължина и вади текст по 16 знака на ред, съответно на двата реда вади до 32 знака. Точни тук им е разликата. Както и да е, основната ми идея на темата беше да получа информация за друга гривна, която вади нотификации с текст и поддържа Кирилица. За момента няма такава гривна, или поне още никой от производителите не ми е отговорил с положителен отговор в тази насока. Също така чакам и отговор от Xiaomi за възможност от ми банд да се получат нотификации с текст на кирилица. За момента нямам отговор от тях, само потвърдителен мейл че въпроса ми е приет е препратен към правилния отдел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, gogi6 написа:

Братле,това LTE за какво го споменаваш?Някаква екстра ли е, или оказва влияние на батерията?Да имаш LTE и да го изключваш...тези времена отдавна отминаха!Поне при другите оператори:)

Не можеш да си представиш, колко хора има който в момента в който откачат телефона от зарядното и пускат Low Power Mode, или спират интернета и Wi-Fi за да им кара " повече ". После се обяснява как телефона кара 5 дена. Моята истина е, че мрежата на всички оператори все още е на ниво да не покрива достатъчно добре. Постоянно има прекъсвания на интернета или разговорите, особено като си в движение с кола. На предишния ми iPhone 5s карах по два дни, но мрежата беше на Е основно и се пускаше 3G/LTE когато има нужда от него, през по-голямата част от деня съм вързан към Wi-Fi мрежа. А и в темата с батерийте постоянно се пускат резултати с всичко включено, ама за едни всичко включено е едно, а за други друго. Сега с iPhone 7 си кара два пълни дни без Low Power Mode и на LTE без проблемно. Дори и сега с пуснат блутут постоянно и вързана гривната. Затова го споменавам отделно, защото за всеки ползването на телефона е различно понятие и телефоните са в различно състояние според възрастта си и начина на използване. Момчето пита колко кара с гривната, аз уточнявам как го ползвам и какво получавам. Вероятно ако го остава на Е ще изкара и 3 дни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно тук мисля,че си в грешка.Може би няма разлика между LTE и Е.Преди имаше,но беше отдавна.Естествено имам предвид Теленор,за другите незнам.А и какви прекъсвания на разговори?Може би района в който си е проблемен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В София съм, общо взето навсякъде се получава да не се чува и да се нуждае от ново набиране. А и разговорите не са през ЛТЕ мрежата, а при разговор превключва на 3G.

 

Както и да е, темата е за друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже на Е минава по време на разговор (Теленор).


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със Сашо говорихме ония ден, че има проблем и с Виваком и LTE в София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.02.2017 г. at 11:16, niksan1979 написа:

Gogi6 на какъв език е като я включиш първоначално,че поръчах една ама само да не тръгне на китайски emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

На IPhona-а е на английски, на Android е на български.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Аз имам ми банд някакв без дисплей и след мнението на Antony скочих на Феникс 3 гривната отиде в шкафа. Много ми харесва като часовник нотификациите са бързи и на кирилица. Определено много функции и стимулиращ движението. Само незнам как се спира гпс-а или се пуска сам при използване на програма, която го ползва. Определено ме радва повече от епълския някак си по-мъжки ми стои на ръката.

b1a9d6810d1c70a1813a95fe5b4e1999.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми направи впечатление, че показва часа даже.
Сапфиреното стъкло и титаниевата верижка са хубави. И като се заседя на стола в офиса и ме ръчка да стана да се размърдам.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GPS- a се включва само като ползваш някое приложение, което го изисква. Не мога да си представя какво би ме накарало да си взема този грозен ташак, наречен apple watch вместо fenix-3. Човек трябва да е наистина болен фенбой за да направи подобен избор или пък въобще да не се вълнува от спорт. Гармина съчетава всичко в едно - изключително здрав, сериозна водоустойчивост, всичко нужно за оцеляване в екстремни условия, всички необходими смарт функции и изключително красив дизайн. За батерията вече коментирахме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Watch да не е по- евтин ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтините спорт са по-евтини. Обновената първа версия е 299 $ за 42 мм. Втора версия е същата цена за 42 мм. Има и по-евтини 38 мм.

 

Отново темата е за фитнес гривни, който са за по 20-30 долара. Има си отделна тема за Apple Watch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...