Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Зареждане батерия


Светослав Андреев

Въпрос

Привет! Имам 5s ... Някой може ли да ми каже какво точно означава следният прозорец => This accessory may be not supported .... и под този текст - dismiss. Изкача,когато включа телефона в колата да го зареждам и същевременно изкарвам видео сигнал. Превеждам си го,но не ми дава никакви опции. Има ли някакъв вариант ,не знам как точно да се изразя, да го разреши това зареждане на батерията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Зарядното не е оригинално и затова предупреждава, а щом е и в колата, не е много препоръчително да го използваш, купи си сертифицирано.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

...освен,че предупреждава и не зарежда...започва да зарежда,но след секунда спира и изкача прозореца с предупреждението. Как мога да не спира да се зарежда?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е ясно. Мисълта ми е,че трябва да има алтернатива..(.поне според мен е логично) Щом спира трябва да може и да продължи по някакъв начин,но не знам къде да ровя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно аз не мога да обясня, какво точно искам да направя. Кабелът е оригинален. Проблемът е в източника на ток...Благодаря на отзовали те се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кабелът би могъл да е оригинален, но не здрав. Док конекторът - също. И.т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен с кабел и зарядно от 6s(оригинални),ми излиза надписа на Iphone 7 от време на време!Зарежда обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

щях да пускам нова тема , но и при мен се получчи този проблем ... 1 месец си зареждах с този кабел без проблем , но днеска излиза този надпис и неще ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...