Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Samsung S8


Magdalena_N

Recommended Posts

На 21 април излиза на пазара, за момента има записвания при всичките оператори, не вярвам да има изложени бройки все още, но не съм проверявала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че представиха някакви неща все едно няма живот без тях. Всъщност Леново сложиха пръстовия отпечатък на гърба преди няколко години ( не знам дали и някой друг не го е направил преди това, аз го видях за първи път на Леново ). Екрана беше от край до край по дължина още от предишноте модели, нищо ново в този освен че са го разпънали малко отгоре и отдолу, но не е до край. Премахнаха бутона опред и оставиха трите сензорни бутона - пак нищо ново. Някой мегапиксел и няколко хиляди нови ядра ( виждаме го всяка година ). А прословутия Биксби - поредния клиент който да продава неща на хората. Това което видях е че като снимаш нещо ти дава инфо за него и ти предлага сайтове от къде да го купиш. Не знам кое от тези неща променя света ... от Apple имат възможност да изгреят и да дръпнат много напред, ако направят това за което се говори - достатъчно е да разпънат дисплея от горе до долу ( дори не е нужно да е извит по дългата страна и ако интегрират бутона в дисплея с тъч ай ди няма да имат равни, дори и ако се наложи да го забавят повече. Иначе ще извадят поредния iPhone. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то май всичко напоследък е "поредното", а ние все си чакаме...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам лаптоп на 15 години с пръстов отпечатък, работещ безупречно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То всичко или почти всичко е вече измислено, въпросът е кой как ще го интегрира и какви функции ще му присвои и именно тук, според мен, Apple се справят най-добре, затова и очаквам каквото и да покажат на есен, да е изпипано. Такива недомислици като отключваш си телефона, ама си замазваш камерата не вярвам да допуснат.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй.
Те Apple не допускат да се замазва камерата, а само да стои 15-20 секунди черен екран. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото при мен още си седи лага, не всеки път, но онзи ден я чаках да се накуми поне 20-30 сек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това е Samsung все пак,какво очаквате!


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...