Премини към съдържанието
  • 0

Проблем с предната камера на Iphone 7

Saa
 Сподели

Въпрос

Здраеейте.

С айфон 7 съм от 3-4 месеца, всичко си беше ок с него до вчера, когато отваряйки предната камера видях един замъглен участък. Реших, че е нещо от дисплея, но се оказа, че проблемът е в камерата. Почистих старателно целия телефон и това ...петно продължава да седи без видимо по и около камерата да има каквото и да е .

Телефонът не е изпускан, пазя го, в кейс е от тези, които го обгръщат от всички страни, с предпазно стъкло и не мога да разбера от какво е това петно при включване на предната камера.

Прилагам снимки - едната е със задната камера, а другата с предната, може да видите ограденото петно.

Ще занеса телефона в Глобул тези дни, но предполагам ще го занесат на сервиз, а като знам какви са мизерници, ще ме оставят без телефон няколко седмици.

Моля ви за мнения какво е това ''нещо'' и как се появи.

http://dox.bg/files/dw?a=e897162d54

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 отговор на този въпрос

Recommended Posts

• 0

Може да се пробва без стъкло как снима, дали остава петното, преди да се носина сервиз. Така бих постъпил аз.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...