Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Рендер сочи, че Touch ID може би наистина ще бъде на задния капак на iPhone 8


dessyteneva

Recommended Posts

iphone-8-chassis-weibo.jpg.544286e35f5e73d5a9b4d1af0252b32f.jpg

След като в четвъртък в мрежата се появи схема на задния капак на iPhone 8 с двойна, вертикална камера и отвор за сензора за пръстови отпечатъци, вчера в китайската социална мрежа Weibo изтече и рендер на същия вариант, който според слуховете се тества от Apple.

iphone-8-chassis-weibo-1.jpg.e71b7d36a776201860a38023b9ba7b48.jpgiphone-8-chassis-weibo-2.jpg.4081a517138c1bae5e3a0f19f79ae755.jpg

iphone-8-chassis-weibo-3.jpg.ca8fb635e9efac62b0df6c7a3dbd5091.jpgiphone-8-chassis-weibo-4.jpg.a7c9cfd3de3b8adfba46f7c2315dcca6.jpg

Всъщност се спекулираше, че компанията все още работи по вграждането на Touch ID под дисплея, но тъй като това предизвикателство води до редица технически трудности, можем да допуснем, че тя разглежда и вариант, в който сензорът ще е разположен отзад, подобно на този на Galaxy S8. Това разбира се няма да е най-доброто решение, тъй като използването на Touch ID в момента е значително по-лесно и интуитивно, но ако Apple осъществи намеренията си да представи iPhone 8 с голям OLED екран, покриващ изцяло предния панел и не успее да усъвършенства навреме технологията за вграждане на сензора под него, поставянето му на задния панел на телефона е може би единственото логично решение.

Можем само да се надяваме, че компанията ще се справи с предизвикателствата с типичния си перфекционизъм и няма да й се наложи да използва този вариант, който по същество ще бъде крачка назад.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чух,че ще има локатор за пасажи от риба!Но това е според някои слухове!Според други ще открива вода на поне 100 метра дълбочина.Лично мен и двете ме устройват.Ще си спестя безцелното плуване с харпуна и ще изкопая кладенец в бара,че пак вдигнаха цената на водата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отзад ще е много неудобен за ползване.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова неудобно отзад да е бутона. Ползвала съм такъв телефон и даже не ми прави впечатление. Но все пак не мога да си представя да е там... Дано да успеят да го вградят отпред.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е там бутона, за да го отключиш, първо обръщаш телефона, слагаш пръста и после пак го обръщаш за да го ползваш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...