Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Анализатори: iPhone 8 може да се забави до следващата година


dessyteneva

Recommended Posts

iphone-8-concept.thumb.jpg.78a5558933e6a8aef8bc4cbe6b4a0b73.jpg

Анализатори от Дойче банк огбелязват в нов свой доклад, че премиерата на iPhone 8 може да се забави до следващата година. Това тревожно твърдение до известна степен съвпада и с предишна информация на източници във Foxconn, които споменаха, че тази година може би ще видим само iPhone 7s/7s Plus, които ще са лек ъпгрейд на предходните модели.

Според спекулациите, това закъснение се дължи на „недостиг на основин компоненти и технически предизвикателства“, но всъщност не е ясно какво точно може да се случи.

Всички очакват няколко модела iPhone тази година, сред които особено важен е новия, който ще дойде с основен редизайн, извит OLED дисплей и двойна задна камера, а досегашните прогнози бяха за известно закъснение, но не и за цялостна проямна в цикъла на представяне. Още преди две седмици известният анализатор Минг-Чи Куо посочи, че производството на iPhone 8 е планирано да започне едва през октомври или ноември, което може би означава, че устройството ще достигне магазините в началото на 2018 година, колкото и невероятно да звучи Apple да пропусне голямото празнично пазаруване покрай коледните и новогодишните празници.

Въпреки тези притеснителни твърдения, гигантът както обикновено не говори много за предстоящите си модели, преди да е готов да ги покаже пред публика, така че липсва всякакво официално потвърждение, или опровержение за закъснението и ще трябва да изчакаме до септември, за да разберем дали тези слухове са били истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, не мога да се съглася с теб. iPhone 5s си остава един от най-големите ъпгрейди на iPhone. 

 

За мен всички тези новини са изкуствено създадени, само и само да се поддържа тръпката и когато се пусне информация през септември, Уау ефекта да е още по-голям. Ако има нещо което не биха си позволили от епъл е да изпуснат коледните продажби. Ако се случи подобно нещо и ги пропуснат, значи проблемите им с производството ще са наистина големи и ще извадят нещо голямо. Силно се съмнявам да не спазят срока. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5s дойде с 64 битов процесор, допълнителния М процесор, тъч ай ди. Това бяха големите промени и бяха наистина големи. А отностно това как се държи - имам 5s от момента в който излезе и все още го ползвам като втори телефон. Няма проблеми нито с дисплея, нито с друго. Ползвам го като втори телефон и ми кара по 2-3 дни спокойно ( ползва се основно за разговори ). А и пускамето на модела SE с размерите на 5s не е случайно. Хората продължават да купуват този размер телефон. На много места дори продължава да има модела 5s за продажби, дори и при повечето оператори го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз ще си остана с 5s най-вероятно до излизането на 8s. Харесвам го заради отличния (за мен) дизайн, прилично поведение и добра батерия. Явно съм попаднал на добра бройка. Съжалявам за офтопика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Victormihov написа:

Имах 3 5s-ки и на всички им екраните пожълтяха отстрани, беше страшно грозно и дразнещо.

имах 2 петици и там беше същото положение.

а батерията на този прехвален 64 битов процесор е отвратителна, зареждах телефончето 3 пъти на ден.

А бе и по-добър е бил, мисля...

на 10/26/2013 at 10:02, Victormihov написа:

За мене си е сериозен ъпгреид, целото усещане е различно от петицата, екрана на допир е съвсем различен,а алуминия е много по-приятен на допир.

Не грее толкова много, леко по-бърз е.

За снимките няма какво да говоря.

Пръста не го "ползвам" :)

За мене си е реален ъпгреид, точно Еските винаги са си заслуважавали повече, защото ги държат по 4 версии, което си е 4 години.

Снимките са перфектни.

И още нещо:

Цитат

Говоря за ината от страна на Епъл отново да не произведат това което клиента иска- а именно телефон с по-голям екран,

 

на 10/15/2013 at 17:05, Victormihov написа:

Аз нямам никакви проблеми, нито рестарти, нито крашове, еската смея да твърдя, че се доближава до перфектният смартфон.

Най-голямото ми притеснение беше екрана, че ще ми е малък, защото идвам от четворка, но този размер е максимума да се борави с една ръка. (за мен)

 

@drpetar, той колегата явно си е пазарувал прехваления от него 5S от пазара в Димитровград, ама се сеща да го оплюва сега.
Иначе тогава, видно, не само е бил доволен, а и казва, че се доближава до перфектния смартфон. :mellow:

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах съфорумеца Михов какво прави в този форум?Иска да научи нещо ли?Нуждае се от помощ за нещо ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


пиши не , пиши през оная работа ми е:)
ама по-добре да пишеш, иначе и аз няма за какво да влизам:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

Да, в този форум темите имат лошия навик да се осират сами! :(

Ще трябва да ги пиша самопочистващи се вече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, Михов, кажи си цената за да спреш да пишеш във форума. Не знам какво ти стана, но от месец вече, просто пишеш безсмислени постове. Кажи някаква сума или марка и модел на андроид и хващай пътя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо да не излиза Сифон 8.Айде наздраве,петък е момчета


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че пак аз ще влизам в ролята на лошия заядливец?! Младежи, добрият тон май отдавна е избягал и затова директно:

Броя спамери от известно време и много скоро ще им почиват пръстите. Само да няма сърдити после?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше време е да има някой друг сърдит, иначе няма да се кротнат ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...