Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със 7S plus


Miphone

Въпрос

Здравейте,ето проблема като говоря с някой ме чува мн лошо,при едни постоянно ме чуват мн тихо,при други в началото ме чуват добре и след няколко секунди им заглъхвам за малко и после пак ме чуват нормално,при трети направо им се губя,както ме чуват в следващия момент не ме чуват изобщо,но като говоря през слушалките няма никъв проблем казват,че все едно съм до тях в стаята.Но при повечето се збелязва,че говорейки си по Viber,ме чуват добре не идеално,но няма заглъхване!

Преди време имах нокиа лумия,та тя беше с двоен говорител 1 основен и 1 допълнителен който да обира страничните звуци за по-кристално чуване от отсрещния човек,като спрях допълнителния микрофон всичко се оправи,но тука не намирам такава опция/даже незнам дали 7с плюс има 2 микрофона/

Та въпроса ми е някой има или имал ли е същия проблем?Ако да,как се оправя,ако не някакви съвети да дадете!

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Просто гледай да държиш телефона , без да го местиш. Аз установих че като го преместя леко, да не е насочен към устата и веднага заглъхва.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря,в общи линии си говорим за " - " на apple,аз като тръгна по улиците и си говоря по 20-30 мин с приятели,е какмога да го държа толкова време в 1 позиция?Ръката умалява и понякога го пускам вертикално от ухото не под наклон към устата,а надолу към врата и веднага ми викат отсреща не те чувам ))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой беше казал...научете се да държите телефона правилно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знаех, че са пуснали 7s plus :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж сега а ако го сложиш в джоба съвсем няма да те чуват, но е факт че като го изместиш, отсреща спират да те чуват добре, дано да съм бил полезен.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 2 минути, Kery70 написа:

Виж сега а ако го сложиш в джоба съвсем няма да те чуват, но е факт че като го изместиш, отсреща спират да те чуват добре, дано да съм бил полезен.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Добре разбрах мерси,не говоря за джоба а за отместване с 3-4 см от устата!Имал съм мн телефони Нокиа,Самсунг С-ки, Бляккберита никъде го нямаше тоя проблем ...явно не е до настройки както разбирам,а до позиция на телефона ,е явно и аз след 30 години правя грешки,жалко,че няма кой да направи грешката да ми върне 2к+ пари ,но новия ми въпрос е дали е наистина софтуерна грешка и би се орпавила с по ниска версия на иОС или си е хардуерен проблем с скапани говорители?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Охооо как да няма. Махаш го в ОЕлЕкса и си взимаш пет нокийки и агонията свършва

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 5 часа, Miphone написа:

 

Та въпроса ми е някой има или имал ли е същия проблем?Ако да,как се оправя,ако не някакви съвети да дадете! 

Да, аз го имам този проблем от близо месец и половина и не знам как още не съм го счупил в стената ши*ания 7S Jet Black.
И не, не е свързано с това как се държи апарата, защото и на глава съм заставал с микрофон натикан до половината в устата и все тая - отсреща чувам неизменното "Ало...не те чувам...изчезна ми...ало...".
Веднъж ми смениха апарата и тия дни ще го нося отново, защото за мен това не е проблем на говорене или захват на апарата.

И е дразня изключително много, защото ши*ания проблем се появява когато иска, колкото пъти иска и не изчезва докато иска.
Както в един разговор ми се случва по 5-6 пъти, така в други 5-6 разговорd не се появява изобщо.

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съвсем сериозно питам - за какъв 7s plus говорите? Вярно, че почти всеки ден го споменавам в клюките, ама все пак ще излезе чак септември? За да не съм офтапик ще кажа, че и на мен ми се е случвало един два пъти със седмицата, но определено поне в моя случай зависеше от положението на телефона - налагаше ми се да го придържам между ухото и рамото защото ръцете ми трябваха и мисля, че е съвсем нормално да се отрази на връзката.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

хахаха

Смятай колко ме е яд на апарата, че направо пиша и аз без да се замисля.
7 Plus, разбира се, мани го това S. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А бе вие не знаете к'во имате и как да го ползвате. Аматьори със скъпи играчки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, The Shaman написа:

Охооо как да няма. Махаш го в ОЕлЕкса и си взимаш пет нокийки и агонията свършва emoji4.png

 

До тебе,тъй и тъй явно си фен на фоная ама май съм чел повече от тебе,ако незнаеш ябълката винаги пуска новите технологии след като другите са ги пуснали.7-цата с4.7 дисплей а сме 2017 тва е дисплей пуснат за 1-випът 2011-2012 год ,да не говорим че нямат 8 ядрено цпу,което другите пуснаха преди години ,ябълката е име и реклама нищо повече, заради ината ми ,че съм нямал фонай си го взех за 60% по малко пари взимах галъкси8+ 6.2 дисплей и маже фоная .а до нокийките аман от гъзари дет са си взели фоная само за да го имат , 16,32,64 гб са тотално неизползваеми що тела няма слот за карта както знаете ,и да ако някой ми даде 2к+ кинти му го давам веднага

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В ръководството за употреба пише що "заглъхва", пише и как се изключва заглушаването на фонов шум.  Ама като гледам от кого си чел повече, къде съм тръгнал и аз да ти давам акъл...:nosepick:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...