Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Оф че се гръмна вече , искам и двата тел нота много ме кефи и повече клоня към него но пуста иос еко система дето съм я затворил отвсякъде с какви ли не джаджи и цяла фамилия ме спира мамка му .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше тази симбиоза между продуктите им...


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уау...
Споделям нещо много, много интересно и впечатляващо - фоторепортаж от Индия.
Оказва се, че сред новите добавки в софтуера на камерата е и функцията slow shutter, която би трябвало да е позната на снимащите с фотоапарат - с нея могат да се правят интересни кадри със светкавица.

Цитирам Момчил Карабулев от форума на Мобилебългария.

Определено има от какво да се впечатлите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уау уникално


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да преувеличавам, камерата е уникална. Не знам дали и качеството на дисплея не допринася, имайки предвид, че идвам от 6с, а не 7, където дойдоха големите подобрения. В момента нямам компютър и монитор под ръка да се уверя, но на дисплея са отлични.
Може би е малко времето да давам гръмки изказвания, но за момента ми се струва, че 8+ може да замени основното ми тяло (Sony a7r Mark II) в 80% от случаите, особено при добра светлина.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неее, няма как да изкопчиш тоз детайл от таз малка матрица. Но ти го знаеш де. Р-ката 2 е страхотно тяло, може би малко бавно но все пак уникално.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека ти е написал:

Цитат

но за момента ми се струва

Това говори достатъчно, а и аз помолих за първи впечатления.
След седмица, две, три, месец, ще даде вече мнение на базата на по-задълбочен опит с камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тубата има клипове , от отварянето на магазините в НюЙорк ,Торонто, ЛА и Лондон, няма никой няма опашки, влизат и си купуват. Еуфорията според мен ще е на 3.11 като пуснат Х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро няма да гледаме опашки от хора, които да чакат новия модел на любимата си марка! Беше к'вото беше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един и същ дизайн вече 4 години + на "час по лъжичка" ни дават от Апъл кво да стане.

Сега осмица другия месец десетката или хикса както го наричат. Това на час по лъжичка + същия дизайн почва да го прави безинтересен за масата народ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

900 милиона за 15 часа?!?!

Бре, бре, бре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алгор какво ще кажеш за снимките които пуснаха в андроид форума направени с нот8 и тези снимани с 8+ в Индия , мнението ти е важно моля?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе няма такива продажби и за месец. Епъл продават 75 милиона до нова година при пуснат нов модел през септември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един и същ дизайн вече 4 години + на "час по лъжичка" ни дават от Апъл кво да стане.
Сега осмица другия месец десетката или хикса както го наричат. Това на час по лъжичка + същия дизайн почва да го прави безинтересен за масата народ.
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Добре де, стига с тоя дизайн! Какво да направят, кръгъл или триъгълен телефон че да ви е различен дизайна?
“На час по лъжичка” да го анализираме и него!
Пускат нещо ново и следващите 15 години нищо. После пак ново и 15 години нищо. Така по добре ли е?
Така няма да е на “час по лъжичка” и пак ще има недоволни, в това число и ти. Но сега като пускат всяка година по нещо ново, не е добре!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година имаше опашка в iStyle в SOFIA при пускането на 7, изпитах я тая еуфория и аз, но този път наистина слабо... дори ютюбърите дето по принцип се напикават от кеф докато отварят новия iPhone сега са просто "meh, стъкло, красиво е, ма същото кат' преди" и то вече писва, наистина. На всичкото отгоре оня педигри на конференцията кво вика "All new design" ахахаха 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как всяка година тук, когато обявят нов модел форума изпада в едноседмична черногледствена дупка. Докато не пипнете телефоните. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И едни и същи прогнозират какво ще ми се случи в бъдещето:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И едни и същи повтарят, че Apple ще затъне. Нещата не били същите.. аз не виждам разлика. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Deja vu! Адвокати и прокурори.Нищо,де:)Форум е и то добър,така че смело!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че никой не се реди на опашките, нищо не означава. Епъл прилагат новата стратегия с подмяна на старите модели всяка година при операторите + много по-големи онлайн поръчки отпреди. За тях бумът продължава, ще отчетат пак рекордно търсене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как е по-малката батерия спрямо по-старите модели, усеща ли се?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, londongunner написа:

Алгор какво ще кажеш за снимките които пуснаха в андроид форума направени с нот8 и тези снимани с 8+ в Индия , мнението ти е важно моля?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Честно казано съм на кантар.
И не, защото искам да дам предимство на някой от двата модела, а защото съпоставката ще мога да си я направя при едни и същи кадри, на едно и също място, правени по едно и също време на денонощието.
Факт е, че и двете камери са топ и няма човек, който да го отрече.
Както добре знаем, с iPhone се работи много по-лесно, бързо и ако качеството е сходно, аз лично не бих се поколебал да избера 8+.
Ноут 8 е създаден да се работи с него с две ръце и половината сантиметър по-висок и единия сантиметър по-дебел от 8+-а също дава (за мен) предимство на iPhone.

А и не на последно място, Ноут 8 е с Андроид, който след (аз му давам толкова) 4 месеца ще започне с дрейнове на батерия, лаг тук-там и прочие.

Всъщност някой би ли си купил даден модел само заради по-добра камера?
Не мисля, но пък всякакви психопатки има по света, а да не забравяме, че и аз съм от тях. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради това питам , защото избора в момента ми се свежда до това коя камера е по-добра. Поръчах и двата честно казано но ше взема само единия! + за iPhone е , че вече 7г съм с тази ос отделно имам и други дивайси на епъл и еко системата е навързана, но пък нота ме блазни заради много , страхотен дисплей ,камера , много възможности за промяна , но както и ти каза след 2/3/4 месеца ще започне дрейн , лаг и ще трябва да го продам на половин цена най-много и пак да си взема iPhone


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...