Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

И моя пристигна. Чакам го да се ъпдейтне до 11.1. Първо впечатление - много ме кефи, че рамката е тъмна и не лъщи колкото на сребристия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го но с разликата, че при единия цветовете са реалистични а при другия са като на анимационен филм.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме ядосаха от мтел,много!

Старуса от изчакване одобрение на клиент е отишъл на pre order 4,нямам мейл...голяма грешка направих с тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги питах наобед дали днес мога да си го взема, викат чакаш мейл. И си го взех от технополис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я вижте пък какво ми излезна:

9213812e.jpg

(незнам защо е настрани, сори)

Все едно имам изтеглени приложения от този мейл, а за пръв път го виждам, на някой да му се е случило?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си слагал приложения подписни от някой друг, някое неофициално?

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, kali-76 написа:

Много ме ядосаха от мтел,много!

Старуса от изчакване одобрение на клиент е отишъл на pre order 4,нямам мейл...голяма грешка направих с тях!

При мен днес дойде същия мейл, който ти вчера си получила, но е късно вече. Сега (или когато имат бройки) като ми се обадят ще им кажа да си го заврът в ...

 

Относно Apple ID-то и при мен се случва, но защото имам 2 различни акаунта - български и американски.
Ако не ти е познат този акаунт, да не би да се качвал свален от някаде .ipa файл или пък през Xcode?

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма бройки никъде! Всичко приключи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, възможно е, правих си някакви тестове преди май, а и карах с девелъпър бети на иос11 с някакъв незнаен сертификат/профил.

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mirror написа:

Вече няма бройки никъде! Всичко приключи!

някъде изобщо не се и появиха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mirror написа:

Вече няма бройки никъде! Всичко приключи!

Не знам от къде имате информация, вчера някой каза че Теленор имали само 3 броя, друг 80.
Според мен е добре да се казва източника или просто си пишете някви неща за заблуда на врага (съфорумците).
Е и аз малко да спекулирам, дори и в момента да няма на 7-ми пак ще има на някои места или най-малкото в о-ел-екс ще има :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде тези които го купиха, да споделят мнения и препоръки! Какво мълчите бре!!!

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко бройки са пуснали от Теленор, но само в офис във Велико Търново имаха два броя 64 гб, които бях заявил на Pre-order на 27 октомври. От 3 заявени получих две, така че вероятно са повече от 3 за страната, сигурно числото стига 80 и повече за цялата страна. Бяха казали, че ще ми се обадят, но никой не се обади и ходих на място откъде си ги взех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте какво става ,побъркали са се.Баси струва колкото колата ми:)

http://prikachi.com/images.php?images/901/9213901K.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До два часа сигурно ще е продаден. Не е луд тоя дето яде баницата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, има ли толкова големи ненормалници?След един месец ще го има навсякъде.

Отдеве ходих да го гледам.

Екрана не събуди у мен УАУ ефекта...може би защото не са надупили цветовете като корейците.Малко тесничък идва в сравнение с 7+, което за мен е леко дразнещо.Тежичък и малък се усеща в ръката.Предполагам, че се свиква.

Абе...ще се взима! Мъка...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Face ID е някакъв майтап сигурно защото нито работи бързо, нито работи винаги. Отвратително... Вместо да кажа “Здравей на бъдещето” май трябва да кажа “Чао удобно настояще”. WTF? 

Дадох 2300, а нито екрана може да побере мен и още 2-ма приятели в снимка, нито отключването ми е като хората и за какво? Нали трябва новото и по-скъпото да ти предлага повече? 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли или се шегуваш?

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk
 

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Суперлативи много се изсипаха, ама на мен нещо не ми допадна в магазина. И в айстайл, и в технополис имаха бяла бройка за мостра и може това да е причината. Поне вече знам, че ако ще сменям на Х, ще е черния. Белият е супер лъскав и малко ми евтинее на вид (не и на материали). Дисплеят е по-добър в първите 1-2 мин., после по нищо не го различавам от този на 8+. Вече няколко генерации ползвам + модел и този Х определено ми малее в ръката. Много тесен идва самия дисплей, което става още по-натрапчиво в landscape при гледане на видео или снимки. Самите снимки не излизат на дисплея от край до край, а трябва да ги зумнеш ръчно, за да го изпълнят. Е кел файда от тоя прекрасен дисплей с тия черни линии от двете страни? С жестовете свикнах моментално, но най-недомисленият от тях е този за control center-a. Вместо да се плъзга от горния десен ъгъл, е трябвало да го направят от долните ляв и десен, а в средата да си е за хоум бутона (чертата най-долу може да служи за ориентир). Може би в последващ ъпдейт ще го "поправят". Дразни ме това, че не виждам на колко % ми е батерията (да пускам CC, за да видя, не е удобно). Не съм сигурен и как ще е този ОЛЕД на ярка слънчева светлина в сравнение с 8+, предполагам че по-зле. Като бързина и софтуер с нищо не може да ме впечатли повече от 8+ и е ясно защо. Очаквам и батерията да е малко по-зле (но все пак по-добре от на малката 8-ца). 

Значи излиза, че едни 500 лв отгоре ти дават ОЛЕД дисплей, по-нов дизайн и по-добра предна камера (която се използва за отключване). 

Много, много силно се замислям дали да не остана с 8+. Имам десетина дни да реша, докато ми дойдат бройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай Хахаха.
Значи, 2700 лв за това, че е цял екран и т.н и камерата, както казва колегата по-горе, че не ги побира, значи не си заслужава! Напълно се отказвам от !

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сериозен е я. Ти какво очакваш - фейс айди-то да работи безотказно? Другата година по това врема със следващия модел и съответен хордуер още ще чшстят бъговете с това приложение.
Затова тръгвайте към новата функция без много големи очаквания. Ако е изключена, как се отключва екрана като няма бутон? Или са върнали Slide to unlock с голямата черта отдолу?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DreamcatcheR написа:

С жестовете свикнах моментално, но най-недомисленият от тях е този за control center-a. Вместо да се плъзга от горния десен ъгъл, е трябвало да го направят от долните ляв и десен, а в средата да си е за хоум бутона (чертата най-долу може да служи за ориентир). Може би в последващ ъпдейт ще го "поправят".

Мисля, че от левия долен ъгъл се активира Reachability? Или бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...