Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

“Малък екран” ли?! Тази тухла? От това подражаване на смотаните андроид у-ва няма да излезе нищо добро. Хардуера на 6s е напълно достатъчен за този етап от живота. И още не може да бъде задминат като работа. Какво да говорим за 7,8...IOS продава в момента телефоните на Apple. Външния вид на Х няма да коментирам и ще запазя мнението за себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами всеки има право на мнение за дизайна, не виждам защо да не го кажеш, но както и да е, но не съм съгласна че точно в момента iOS продава iPhone, с всичките тия проблеми и бъгове хората все повече се оплакват и недоволстват, сравнявайки я с Android, не само тук, а навсякъде и ако не се постараят да не пускат недоклатени версии като официални, ще им изиграе голям номер, защото няма анчин който и да е вечно да лежи на старите лаври...поне така виждам аз нещата от контактите си с хората и слушането на техните изказвания, естествено и това е индивидуално мнение.

Едит: аз лично бях със смесени чувства спрямо дизайна, докато не го видях на живо и мога да кажа, че ми харесва, друг въпрос е, че не мога да си го позволя в момента.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS-a продава, категорично! Причината да се върна от GALAXY S8 Plus на iPhone беше точно iOS. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами по-различно е - собствения "прочит" на Apple по въпроса е, както обикновено - доразвиване на технологиите, иначе те сами по себеси всички телефони са еднакви, ако погледнеш реално. Да, iOS все още превъзхожда Android с редовните си ъпдейти и поддръжка, но само това може би, станаха много устройства и фрагментацията почва да се отразява като бъгове.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Външен вид не коментирам, защото всеки си има вкусове и предпочитания. От 2009 г. в ръцете си съм държал сигурност и продължавам да го правя.IOS е ненадмината в това отношение досега! Има недодялани неща в началото, но ето след само месец вече IOS 11.1.1 . Добре е да се има предвид кой се оплаква и за какво.

Apple си казват:”Нашите фенове ок, верни са! Но хайде да привлечем андроид феновете. Ще им дадем големи екрани, 5,6,10 инча, двойни-тройни камери, много ядра , процесори, десетки хиляди точки в някакви сайтове които замерват и аз незнам какво,....” Резултата е изваден на пазара и започват замерванията:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е да. Сега като се замисля със samsung-a нямах абсолютно никакви проблеми, а iOS редовно ми създава от 11 насам, дори с ъпдейтите. Много о*раха качеството, не е за вярване... Още имам надежди и пазя търпение, че в следващ ъпдейт свалянето на app-ове ще се оправи защото имам проблеми и само се върти кръгчето 2 минути преди да стартира свалянето. 
 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора се оплакват и то от дреболии на пръв поглед, ето като колегата отгоре - сваляне на приложения, или ъпдейта на уиджета за времето, или други такива малки неща, които обаче са адски дразнещи, защото сме свикнали с качество, което вече не е на същото ниво. От друга страна не случайно феновете на Apple се славят със своята лоялност и тя се изразява именно в това търпение и надежда да се оправят нещата в "следващия ъпдейт".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя, че ползвам Apple продукти точно заради операционната им система!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така, ама харесва ли ти да откриваш нови и нови бъгове? Защото на мен не. Не споря, че е най-удобната и приятна операционна система от наличните в момента, именно заради това и аз съм тук, но има разлика и не може да се отрече, виж темата за iOS 11 само, а имаше незнам колко си бети преди това и след пускането плюха поправки всяка седмица... Евала за бързата реакция наистина, но не е ли възможно да не се налага такава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това сме ние - истинските фенове на Apple, но са милиони тези, които притежават iPhone само заради ябълката на корпуса. 101% от малкото хора в обкръжението ми, които използват iPhone не знаят какво е iTunes и как се слага mp3 в телефона, но нали е iPhone и на снимката в огледалото ще се види ябълката? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е да. Сега като се замисля със samsung-a нямах абсолютно никакви проблеми, а iOS редовно ми създава от 11 насам, дори с ъпдейтите. Много о*раха качеството, не е за вярване... Още имам надежди и пазя търпение, че в следващ ъпдейт свалянето на app-ове ще се оправи защото имам проблеми и само се върти кръгчето 2 минути преди да стартира свалянето. 

 

Не си се сетил веднъж да обвиниш доставчика си на интернет примерно! Замислил ли си се, че проблема може да дойде от кофти свален OTA update, причинен от кофти нет?

Деси, проблема е, че Apple разрешиха на всеки да слага бети! И всеки го прави! После почва реването. Ако бетите бяха само за разработчици, изобщо нямаше да знаеш колко бети са пуснали преди да излезе официално нова IOS!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не защото през 4G, през различни рутери, 100 обновявания, рестори и всичко останало и пак е така. Може пък бройката да ми е дефектна, но сега като се замисля и с Х беше така. :D Лош късмет може би... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то всъщност има много хубави Launcher-и, които правят android да е 1:1 с iOS, бързината и анимациите дори са същите, а в същото време свободата, която android предлага си остава. Абе дай да организираме един дружен пазар на galaxyta :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горният ми пост беше шега всъщност. :D 
Ами пробваха се и SAMSUNG със собствена операционна система, но не им се получи, така че оставаме на iOS за неопределено време. :)
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя Хикс, за който всички говорите?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, dessyteneva написа:

И аз така, ама харесва ли ти да откриваш нови и нови бъгове? Защото на мен не. Не споря, че е най-удобната и приятна операционна система от наличните в момента, именно заради това и аз съм тук, но има разлика и не може да се отрече, виж темата за iOS 11 само, а имаше незнам колко си бети преди това и след пускането плюха поправки всяка седмица... Евала за бързата реакция наистина, но не е ли възможно да не се налага такава?

Чисто технически не е възможно да се пусне без тези така наречени от Вас бъгове. Просто нещата са прекалено много вече и няма как всичко да се пусне и да работи перфектно без засечки. Това за което говорите са толкова малки неща на фона на общата картина с всичко останало. Също така трябва наистина да оценявате бързата реакция, всичките бети с който са изчистени голяма част от проблемите предварително. Само заради всички тези неща - постоянните ъпдейти и бърза реакция за разрешаване на проблемите не трябва да обвиняваме и ревеме, че не се ъпдейтвал уиджета на времето или други дребнави проблеми. Погледнете общата картина на всичко което постоянно се добавя и променя в телефона, а не да се чака новия модел и после без никакви промени с месеци ( както е при ..... ). Феновете са търпеливи, защото знаят че се работи по проблема и ще бъде отстранен в най-кратки срокове. При други марки даже нямат и надежда, че ще се оправи преди следващия модел и евентуален нов голям ъпдейт, който да става и за тяхното устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова съм свикнал на отличната софтуерна поддръжка на Епъл, че ме дразнят всякакви други гигантски компании, дето не си оправят най-обикновени проблемчета и не добавят нищо ново, а пускат нови модели с така мечтаните дребни софтуерни обновления. Пример ми е Sony a7r II, за който се надявах да обновят менюто, така както на по-новите им апарати (вкл. и по-евтини такива), ама няма такова нещо. Нищо че си дал 5-6 бона за тяло, ако искаш новото меню - дай още 7 за следващия модел.
Сори за лирическото отклонение..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видео, заснето с Camera.app почти изцяло само с телефото обектива от ръка, без да са използвани никакви гимбали, стативи, слайдъри и т.н. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма скрито - покрито от децата.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. 115 кинта. А ония премиум тъпотии не знам кой ще си ги вземе. То и сноб да си, пак не вярвам, че някой ще даде толкова пари да си направи телефона по-дебел и неудобен за употреба.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как сте, чаавета, имате ли леп?!?!

Готови ли сте за Х-катаааааааа?!?!
Мераклиите изчезнахте нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...