Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със звука


Alesq

Въпрос

Здравейте ! Прощавайте , ако има подобна тема нова съм в сайта , а виждам че има доста компетентни хора които могат да ми помогнат ! От няколко дена насам или по-точно след новия update 10.3.3 , при входящи и изходящи обаждания звука е толкова тих , че едва се чува отсрещната страна . Първоначално мислих , че проблема не е от мен , но в последствие установих , че си е точно от мен . Пробвах да го рестартирам седя около 20 мин. изключен , духах :D:D , но без резултат . Когато съм със слушалки няма проблем , или когато го пусна на високоговорител , ама нали се сещате че това не е решение ... :D:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако не успяваш да увеличиш звука по време на разговор(говориш с някой и увеличаваш с бутоните),опитай с reset all settings!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имам този проблем ,на моменти ми казват че говоря много тихо по време на разговор или все едно съм на 2 метра от телефона,а той си седи в едно и също положение на ухото ми.Като го пусна веднага на високоговорител ме чуват кристално.Какво ли не пробвах ,усилен е до край по време на разговор,дори извадих прахосмукачката да изсмуче ако има нещо,но на моменти пак става така.С последна версия съм на ios.Един път ми го смениха заради батерията,но ме съмнява заради това да го подменят,само ще стои в сервиз 1 месец.Какво ще рече reset all settings?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От менюто ресетва всички настройки без да трие останалото


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-горе проблема е,че не се чува добре! Различно е от това да не те чуват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...