Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ремонт на Apple продукти


mitak88

Recommended Posts

Здравейте,рових се доста в интернет, но искам да чуя и вашето мнение. Запознат съм с политиката на ейпъл, че неопълномощени лица нямат право да отварят техните продукти. Сменят болчетата, и правят всичко възможно за да нямаш достъп "под капака". Въпроса ми е за резервните части, имам ли гаранция, че ако поръчам например дисплей за айфон на оригиналната цена той в действителност ще бъде оригинален. Защото мисля, че има доста сайтове, където купуват китайски части, много евтино и се опитват да ги продадат на  истинската цена като лъжат, че са оригинални. До колкото знам официален ейпъл сервиз, няма да ти продаде батерия или дисплей за да си го монтираш ти, а ще настояват да го оставиш и те да го монтират. Изобщо има ли места освен ейпъл където мога да съм сигурен, че закупената част ще бъде оригинална и устройството ще работи.Благодаря за отделеното време. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл не продават резервни части, но пък "оригиналните" също са китайски, тъй че надали ще усетиш особена разлика. И е много важно да уточниш за какво устройство става въпрос, защото в Макбук например, няма много неща, произведени от Епъл.

Най-добре използвай форумния сервиз - Алексервиз. Ще останеш доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм най - различни неща при ремонт на iphone. При смяна на дисплей или батерия, работи ден два и отказва. Един "оригинален" дисплей за iphone 6 струва 250 лева, но има и такива, които се продават за по 50 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Пловдив да каже къде могат да сменят слушалката на iPhone 5, че не се чува почти нищо при разговор.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза на форума работи с куриери. Най-добре го прати по куриер до София и ще ти бъде отремонтиран качествено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Пловдив да каже къде могат да сменят слушалката на iPhone 5, че не се чува почти нищо при разговор.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Сервиз Радиоком на бул. Руски точно срещу икономическия техникум. Няколко пъти съм ходил и всеки път са изключително коректни!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8/12/2017 at 12:48, mitak88 написа:

Чувал съм най - различни неща при ремонт на iphone. При смяна на дисплей или батерия, работи ден два и отказва. Един "оригинален" дисплей за iphone 6 струва 250 лева, но има и такива, които се продават за по 50 лева.

Какъв ти е въпросът, че на мен поне не ми е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8/15/2017 at 17:21, killer4o написа:

Какъв ти е въпросът, че на мен поне не ми е ясно.

Телефона ми работи, въпроса ми беше дали извън оторизираните сервизи на епъл се продават качествени части.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност има сервизи, където се продават качествени части, както и такива, където се продават боклуци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...