Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 7 не се включва!! ПОМОЩ


Kristina.I

Въпрос

Здравейте на всички. :)
Ще карам по същество, телефона ми беше препълнен с много снимки и нямаше памет. От известно време ми прави проблеми, забива не ми отваря приложения понякога или сам излиза от тях, като си отворя галерията ми показва (не всеки път) , че нямам снимки, но след като включа и изключа телефона проблема се оправяше. Вчера реших да му освободя място, като прехвърля снимките на компютъра. Когато го свързах към лаптопа, не ми излязоха снимки (споменатия проблем по горе) махнах го от кабела и изключих телефона, но уви така и не се включи. Екранът светва излиза ми логото зарежда известно време и до там, пак се изключва. Пробвах какво ли не включвах, изключвах.. свързвах към зарядно, но не се оправя.
П.С. В момента съм в Испания, и не нося никакви документи на телефона в мен за гаранцията и малко се притеснявам да го дам тук. Моля всеки, който разбира да ми каже как може да се оправи или какво може да му има.
Благодаря предварително. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Пробвай да го рестартираш като задържиш бутона за включване и този за намаляване на звука докато ти се покаже ябълката на екрана. Нямам опит с гаранцията в чужбина, но мажеш да пробваш, ако имат техен магазин, те ще кажат трябват ли документи или не.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, пробвах и този начин, но нищо не се променя. Ябълката се показва дори и само с копчето за включване, излиза за малко след това телефона пак изгасва. 

Редактирано от Kristina.I
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте на всички. 
Ще карам по същество, телефона ми беше препълнен с много снимки и нямаше памет. От известно време ми прави проблеми, забива не ми отваря приложения понякога или сам излиза от тях, като си отворя галерията ми показва (не всеки път) , че нямам снимки, но след като включа и изключа телефона проблема се оправяше. Вчера реших да му освободя място, като прехвърля снимките на компютъра. Когато го свързах към лаптопа, не ми излязоха снимки (споменатия проблем по горе) махнах го от кабела и изключих телефона, но уви така и не се включи. Екранът светва излиза ми логото зарежда известно време и до там, пак се изключва. Пробвах какво ли не включвах, изключвах.. свързвах към зарядно, но не се оправя.
П.С. В момента съм в Испания, и не нося никакви документи на телефона в мен за гаранцията и малко се притеснявам да го дам тук. Моля всеки, който разбира да ми каже как може да се оправи или какво може да му има.
Благодаря предварително. 


Ако имаш компютър и достъп до интернет на него ти остава вариант да му направиш рестор ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравей, извинявай за некомпетентния отговор, но как по точно се прави този рестор.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има доста упътвания в интернет и този форум за това какво е рестор и как се прави :) Относно гаранцията - имаш 1 година международна гаранция и не ти трябват документи - те имат система за верификация и тъй като 7-цата е на под година, няма да има проблем да ти я признаят ако се наложи да ги посетиш. Досадното е че оставаш без телефон за известно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, Kristina.I написа:

Здравей, извинявай за некомпетентния отговор, но как по точно се прави този рестор.  

Вържи го към iTunes, програмата ще те води сама, не е трудно, но дано имаш бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...