Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreaking – направете го лесно !!!!


Recommended Posts

За да Jailbreak-нете iPhone 3GS от 3.1.3 трябва да имате запазени в cydia iPhone SHSH, в противен случай няма да сте в състояние да понижите фърмуера към по нисък и да Jailbreak-нете, това е единственият начин. Така че, ако искате да възстановите до 3.1.2, трябва да имате запазени SHSH на 3.1.2, за да стане това

За отключване на iPhone 3G на 3.1.3(с качен модем до 5.12) имате нужда от old Boot Loader , версия 5.08(зависи с кой буут е произведен), и пакета fuzzyband от сидиа, за да свалите модема до 5.11.07(който се поддава на отключване чрез blacksnow). Ако не сте с 5.08, тогава само можете да чакате потърсите във форума темата за качване на айпадски бейзбанд и последващо понижаване до 05.13.04, който се отключва.

Графите, посочени в таблиците са както следва:

Firmware. Baseband ,Boot Loader ver.5.08, Jailbreak, Опции, Софтуер, Откл Софтуер. Firmware тествани с ITunes

Отговорности: Тези таблици са само за информация. Вие трябва да следва стъпките на свой собствен риск. Преди съвети и трикове, прочетете цялото ръководство за актуализиране на някои фърмуери докъде ще доведе и дали няма да превърнете телефона си в безполезно парче пластмаса(или просто ще го ползвате с оператора към който е заключен, ако имате оригинална карта и валиден договор).

Източник: www.jailbreakmatrix.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам,как да рзбера коя версия ми е baseband

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings => General => About => Modem Firmware: baseband

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разрешете ми да цитирам сайта - източник на таблицата, тъй като има линкове за download: http://www.jailbreakmatrix.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Ето един сайт, чрез който може да разберете дали устройството ви може да се jailbreak-не и отключи.

http://jailbreak-me.info/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полезен сайт.Мисля че ще спести доста писането и задаването на едни и същи въпроси във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайта вече е преведен на български език.

http://jailbreak-me.info/index.php?lang=bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Може ли да се Jailbreak фабрично отключен телефон? Защото гледам, че в змунда всички игри и програми изискват да е Jailbreak-нат телефона. Може да ми е малко тъп въпроса,но все пак не съм много на ти с нещата и моля за отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jailbreak-ът не зависи от това, дали телефонът ти е ФЗ или ФО. От значение е с какво устройство си и с какъв фърмуеър е то.

http://bgiphone.com/index.php?app=ccs&module=pages&section=pages&folder=&id=10

Редактирано от Jekylll
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Замунда са джейлнати телефони, в AppStore може на всякакви ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

ФЗ = Фабрично Заключен. ФО = Фабрично Отключен.

Редактирано от Jekylll
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам няколко въпроса. Пред мен имам Iphone 4 който не е активиран и не мога да го активирам с българска карта! Как да разбера какъв е софтуера и т.н, как да го рестартирам към първоначалните му настройки без да го ъпдейтвам? И най-важното: има ли къде да го занеса в софия да го разкодират, защото един човек ми каза че със софтуер след 4.3 няма как да се разкодира! И ако няма как да се разкодира друга версия на софтуера не може ли да се преинсталира тоя глупав софтуер? :)

Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Добър ден, искам да попитам, след като инстална сидия, като тръгна да аддвам аддреса за инсталиус му дава ерор? Някои да е запознат повече по въпроса? Мерси предварително! аз съм с АИОС 6.1

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Install0us e извън играта вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Моля за съдействие ... имам четворка, ос 6.0.1 ФО, която джейлнах наскоро, но джейла крашна и сега искам пак да го върна, но не мога да наглася версията на редсноу и ispw файла ... Връща ми грешка This .ispw file is not supported by this version of redsn0w ... пробвах хиляди версии и на двете и все едно и също. Как да намеря съвместими файлове ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си ФО, за какво ти е редсноу? Качвай 6.1.2 докато още можеш и пери с ивейжън.

П.П. "Джейла крашна"??? Поясни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона се рестартира и сега нито едно приложение не работи + мейла и сафари ... А това с ивейжъна не го разбирам изобщо :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти и други работи гледам, не разбираш. Например да беше прочел какво е тетърд джейл, а не да пискаш че крашвал. Я, започни от темите за начинаещи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Сайта вече е преведен на български език.

http://jailbreak-me....dex.php?lang=bg

Този сайт достоверен ли е? Казва,че моят 4S може да се отключи за 39,99 паунда! Оператора към който е заключен Telekom.De (T-Mobile)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...