Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 6s пука


peppu

Въпрос

Здравейте на всички! От няколко дни установих, че телефона ми пука. Все още не мога да разбера обаче от къде точно идва това пукане. В смисъл дали от дисплея, капака отзад или от протектора. Интересното е, че когато натисна телефона с пръсти отзад и отпред изпуква леко, а в следващия момент вече не го прави. Понякога се случва отново след няколко минути, а друг път минават часове, но не пука. Знам, че не е болка за умиране, но просто съм адски дребнав и подобни неща ме дразнят страшно много. Някой по-запознат дали има идея от къде може да идва това пукане и заслужава ли си въобще да го нося в сервиз за такова нещо? При това имайки предвид, че 1 година от гаранцията вече изтече, а при втората знаете как стоят нещата. Предполагам, че все някой тук се е сблъсквал с подобно нещо. Благодаря предварително!

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Пука около ябълката. И моят пука. И предишният, преди да ми го заменят за лоша батерия, и той пукаше. Така са.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Покрива се гаранционнио. На мен крийтив ми го смениха. Чупели се нещо вътре и започва да пука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този път Apple наистина прекалиха!

За да замажат очите ни (собствениците на 6S, но чувам, че ще е така с всички техни модели оттук нататък), са интегрирали в ядрото на OS след 10.2.1 насам автоматичен тротлинг на процесора при намаляване на заряда на батерията (както и при по-голям процент на износването и). В момента съм с 93% здраве на батерията, но от месец насам процесорът ми всеки ден работи на от 1550MHz надолу (вместо нормалните 1850), като стигне 60% минава на 911MHz, а днес е върха на наглостта им:

 

b5f945ef397935a86706a00af555a170.jpg

 

Както се досещате - сечът в работата с телефона е все едно гледате диапозитивна прожекция, бенчмарковете отбелязват спад в производителността с до 70%...!!

 

По западните форуми се дискутира, че оправия има само със смяна с нова батерия.

Значи вече, като видяхме, че има потребители, на които им омръзна от претоплени манджи и си остават със старите (но добре работещи по default у-ва), ще ги клатим с мръсни номерца за да наливат пари за нови батерии, така ли?!?

Бесен съм.

Следващото ми у-во може и да не е Apple-ско...7 години съм им верен фен и потребител, но всичко си има граници!

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 93 процента е батерията ми, даже пада на 87 понякой път!!
623d0171ffbba8152335e120600011db.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Променили са алгоритъма в iOS11 (тротва по-късно) ,но няма да ме накарат да ъпдейтна!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пълен цирк, не мърда:

 

8e14374859d89d5f288b8a266ba16202.jpg

 

 

И това, да слиза до 600 го прави винаги като съм навън и е студено (презастраховат се да не изключи телефона, това им е решението на проблема с батерията от миналата година)

Такава наглост не се среща често - да обърнеш вината си на 180' и от това да трабва да загубиш средства за да отстраниш проблема, който си насрал- ПАК да печелиш от верните си овце (визирам себе си), като ги караш да си купуват батерии, ако искат телефоните им да работят, както би следвало да работят от завода (за което си си платил и очакваш да е така)!

 

Ако продължава да работи така ( да кажа, че рестор не оправя проблема), ще ходя до AppleStoreт тук и ще стане голяма врява.

 

П.С. Влязох на топло и вдигна 1200, но номиналните му 1848 са пълен мираж от месец насам:

 

8d8eeb01df2470c1364ccef179d9c7a4.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
На 93 процента е батерията ми, даже пада на 87 понякой път!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Сега видях, че си на зарядно - там държи и при мен 1848.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерия 87 процента, не е на зарядно!

b8ae71299c90b017d2e6415ab27ddd38.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този номер при всички модели ли го прави? При мен всичко изглежда наред. a9acb971b93e84ad2010c446846ef1ca.jpg


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-масово при 6S.

simba4@, качи , моля те, един скрийншот при батерия по малка от 65 процента. Виж и при под 50 как ще е.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малка като заряд или като процент на износване!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ,зaради този проблем със студа и батерията им върнах телефона миналата година и ми го заминиха с нов.Телефона е 6s plus и преди малко проверих на батерия 5% ми показва 1800 MHz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Малка като заряд или като процент на износване!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Заряд.

 

Аз ,зaради този проблем със студа и батерията им върнах телефона миналата година и ми го заминиха с нов.Телефона е 6s plus и преди малко проверих на батерия 5% ми показва 1800 MHz

 

 

И аз им го върнах, това е нов с който ми смениха стария. Няма и година и започнаха простотиите с тротването при 87-93 износване на батерията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

45 процента, пак същите показатели!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Последно би ли проверил дали си със Самсунг или TSMC процесор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мен е хардуеърен проблем, ако не се оправи с рестор!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами незнам, ако е в гаранция го носи!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е...но утре ще се разходя да им задам няколко въпросчета..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...