Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Camera Connection Kit


alessandros

Recommended Posts

В IPad Camera Connection Kit е вече на разположение за поръчки онлайн в Apple Store

IPad Camera Connection Kit ви дава възможност по два начина да качите на вашия IPad снимки или видео от цифров фотоапарат, камера с USB кабел или директно от карти SD. IPad Camera Connection Kit подържа стандартни формати снимки, включително JPEG и RAW.

fdc5a5372f32fa3a.png

f8573f1ea59b05a8.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Имам питане.

След като се качат снимките през конектора, те се запазват в iPad и се показват в раздел фото.

За сега не намирам начин да ги открия през iTunes и да си ги кача на хард диска на компа.

Един от вариантите е да ги копирам през Lightroom, но е доста врътка а и не на всеки комп имам инсталиран този софт защото е лицензен.

На iPhone 3 когато бе хакнат можех да влизам в директориите и от там да си вадя нужното, но айпада макар, че е хакнат не го виждам.

Моля за съвет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да.. намерих решение след човъркане из мака.

Просто не бях ползва до сега програмата му за трансфер Image Capture, защото до скоро снимах с Nikon а те си имаха собствена програма за сваляне на снимки :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина къде в iPad трябва да се търсят свалените от фото апарата снимки. Ползвам WinSCP.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запомни номер на даден файл (снимка) сърч през компа и би трябвало да ти каже къде е... стига да си влязъл вътре в iPad.

Установих, че конектор четеца за SD е бърз. за около 5 мин. свали 5.79 gb (около 150 снимки), а устройството ги разчете независимо, че бяха в DNG и NWR (видове RAW формати)

Обаче си има лека драма когато се отворят с фотото на iPad - показва ги в лоша резолюция, независимо от това, че са сваление като 18mp да речем :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Някой пробвал ли е дали този аксесоар работи на iPhone 4?

Редактирано от miroslav45
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не работи - accessory not supported или нещо от сорта изписва като се свърже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте, търся камера кит за ipad-a ми ,ще ми трябва за USB звукова карта .Някой пробвал ли е тази комбинация, оригиналните преходници са сравнително скъпи ,какво ще кажете за евтините ширпотреби работят ли ?? Моля пишете ми на ЛС ,ако някой има за продан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми явно става ,потърсих из нета .Хайде сега да ми помогнете да си намеря кит.

Благодаря

Редактирано от ortortor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

55d99131-f2b5-f9b7.jpg

Ето един шот от ipad-a с външна звукова карта изградена на базата на PCM2706.Работи си чудно

Редактирано от ortortor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Аз си поръчах това. Още не знам дали работи.

http://www.focalprice.com/ID206W/6_in_1_SDHCTFMSM2MMC_Card_Reader_USB_Connection_Kit_for_Apple_iPad_White.html

Редактирано от mur400
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи перфектно,ползвам същия kit на iPad 2 и iPad 3 Gen,до сега не съм имал проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успял ли е да свърже хард диск и как аджеба? Няколко пъти пробвах през интервали от време и все не се получаваше. Не му достига ток - това ясно. Ползвах сплит усб кабел. Мини усб-то в харда, едното голямо усб в зарядно епълско, другото в kit-a. Не ми казва, че не идва ток, но и не се появява в ifile, а харда си движи.. Бях инсталирал и нещо от сидия, което беше обвързано със сбсеттингс. usb нещо си, което уж се ползва точно за тази цел. Е да, ама не.

Хард дискът ми е 500гб 5400 рпм 2.5" с мини усб вход. За ipad 3 става въпрос, но и на 2-ката преди не успях да го подкарам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Подарявам нов iPad Camera Connection Kit за iPad 4 и iPad Mini 1. Има коментари, че може и да не работи на iOS7, но нищо не пречи да се пробва.

Взех го от ибей с цел да го ползвам на iPad Air, но не работи с него. Поддържа SD, MS, MMC, TF, M2 и връзка чрез usb кабел с фотоапарат. Lightning конектор. Продавачът вече ми върна парите, така че сега ми е излишен.

Който е от София и има нужда от такова нещо, да ми звънне на 0878 22 96 93 (Facetime Audio, iMessage, Viber, Vivacom) или да ми пише ЛС.

EDIT: вече е подарен кит-а на колега от форума.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...