Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Чист рестор iPhone7 iOS 11.1.2


ivo23

Въпрос

Здравейте, 

от година имам iPhone7, но до сега съм го ползвал само като юзър-бот. След ъпдейта на iOS 11започнха да се появяват леко дразнещи проблеми и ме интересува как да направя чист рестор и как след това да си върна контактите, приложенията и съобщенията без загуба.

Търсих тук из форумът тема структурирана стъпка по стъпка, но така и не открих нещо систематизирано в една тема, а се притеснявам сам да тръгна да правя нещата малко на сляпо.

Ако ме насочите към такава тема или пък опишете как се прави това нещо, ще съм благодарен.

 

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Рестор се прави само през iTunes. Съобщенията не можеш да запазиш, ако не връщаш бакъп.А ти препоръчвам да не го правиш. Така телефона ще бъде в заводски настройки и ще работи по-добре. После ще трябва да инсталираш и настроиш всички приложения отначало.Ще отнеме време, но определено си заслужава! Преди да започнеш, провери дали си запазил  всичко необходимо в iCloud! Ето стъпка по стъпка от Apple

https://support.apple.com/en-us/HT20125

Когато приключиш с рестора, стартираш устройството Set as New! Не връщай backup! Логнеш ли се с акаунта, ще ти се възстановят всички запазени неща от iCloud!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Контактите са запазват! Провери в iCloud какво имаш включено643ba87b755d68626841c8afa5abb13c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Т.е. чак след рестора да си вкарам вече съществуващият акаунт, така ли?

Имам предвид, след като го задам като нов

Редактирано от ivo23
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И още нещо полезно, когато правиш рестора и след това , гледай да си на WiFi за да може да се върнат всички снимки които имаш в icloud, иначе няма да ги върне в телефона преди да си на WiFi и включен в зарядното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да кажа, че успях да направя рестора и не отне чак толкова време колкото си мислех. Само дето трябваше да се логвам наново в приложенията, но пък хубавото е, че някои от тях въобще не инсталирах повторно.

Сега искам да видя дали ще окаже влияние на батерията и някои други приложения които бях забелязал, че не работят както работеха при iOS 10, но определено има чувствителна разлика при слайдване и е нужно доста по-лек допир до екрана, за да отчете докосването. На този етап съм доволен.

Благодаря ви за помощта, колеги!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...