Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Recommended Posts

 

Джейлбрейк на всички 64-bit устройства с IOS 11.1.2! Засега не инсталира Cydia, но мисля, че е въпрос на съвсем кратко време.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    24

  • skpavlov

    19

  • Alxx®

    8

  • Asen_77

    5

Ше чакаме ъпдейт на Сидия за сега нищо не работи


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлете едно оче на посланието от автора и следете за прогреса там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлил съм едно оче! Нали трябва да се пробва. Future_restore работи и без джейл така, че ако се омажат нещата може да ресторнеш на 11.1.2


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бях запазил shsh2 можеше и да ресторна хахаахах


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам взех си днес  7 plus на версия 10.2.1 какво ще ми препоръчате да направя да го update-на последната възможна версия и да  чакам jb, или да стоя на тая и пак да чакам да се появи jb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стой мирен. 11 е греда откъм батерия и производителност, със или без джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой тества ли го е? Гледам, че и още еди не излизнал за 10.3 - https://github.com/Sticktron/g0blin

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, las7resor7 написа:

Не цитирай последен пост!!!

да колега и сега не мога да махна иконката на cidia от телефона си като я натисна ме изхвърля,ако може някой да помогне. С iphone 6 ios10.3.3 съм искам да ресторна,но itunes ми дава Restore and Update а не ми се минава на ios11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си беше дал труд да почетеш поне мъничко преди да бараш, нямаше да задаваш изобщо последния въпрос. Когато "тестваш", се очаква да четеш условията как става, а не да се набуташ и да искаш после помощ, без да можеш да обясниш как си стигнал до там.

Към всички останали:

Добре дошли в мрачните времена на 1.х.х джейлбрейка. Когато мъчехме първия айфон, отделяхме дни и месеци за самообразоване и експерименти. Наученото тогава е безценно, защото платформата прощаваше грешки и даваше шансове за нов опит(е, имаше и брикнати у-ва :), които обаче после намирахме начин да спасим).

Единствен съвет: "един клик джейлбрейкърите" да стоят настрани от такъв тип модификации! Изискват се познания и умения за такива модификации по ОС, които не се научават с четенето на една статия или ръководство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Alxx® написа:

Не цитирай последен пост!!!

Чел съм достатъчно колега и винаги съм се справял сам не ми изнасяй лекции при свършен факт,питам защото направих restore с backup и пак стои иконата на cidia. Въпроса ми е как да направя чист restore без backup и update ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да направиш рестор и да останеш на 10.3.3! С кой инструмент джейлна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът е из страниците на форума, както вече "изнесох лекция". Сега ще ти изнеса втора: според правилата на форума, не се цитира последен пост. Има и други едни точки, които е задължително да се спазват. Понеже съм пич, ще ти дам и линкове:

https://bgiphone.com/index.php?/guidelines/

https://bgiphone.com/index.php?/forums/topic/23024-защо-restore-а-не-update-и-защо-не-връщай-бекъп/

https://bgiphone.com/index.php?/forums/topic/2259-въпроси-и-отговори-за-начинаещи-iphone-2g3g3gs4/

По последната точка: за сегашните у-ва има инструменти - Future restore и Prometheus, с които се заобикалят тези ограничения. Само, че има доста условности.

Та, във връзка с това, не ми става ясно как си направил "рестор" с бекъп. Явно си "чел"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори си, че при джейл с G0BLIN няма проблем със Cydia и Substrate. Линк може да се види под видеото.


И да, Alxx е изцяло прав. Не е нужно да се правиш на експерт, а да не знаеш елементарни неща!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека иска помощ... не мога да разбера какъв е проблема.. иска да му се помогне да махне иконата на Сидия..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да стане това? Пише , че е направил неща, непонятни за мен! А и някой път е невъзможно да се случат някои процеси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм .. но все ми се струва че може с една идея да бъдем по толерантни.. все пак никой не се е родил научен...!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, но ние не можем да гадаем. Колегата да даде по-обстойно инфо. Лично аз мога да помогна единствено с информация от достоверни източници в мрежата. За съжаление съм с 11.2.1 и не мога да тествам! Ако е все още с 10.3.3 , както твърди, може да опита да направи нов джейл с g0blin. Аз бих опитал. Но на собствен риск:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gogi6 написа:

Няма как да направиш рестор и да останеш на 10.3.3! С кой инструмент джейлна?

Meridian

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готово това вече е джейл(goblin) всичко работи оставам така,за сега благодаря на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за тва съм с 11.2 щото много бързам без да чета достатъчно. Мое мнение е колега да не пипаш нищо докато не ъпдейтнат Substrate и туйковете.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гогиш, това, че зарежда субстрата в рам паметта и не крашва, не е гаранция, че ще зарежда всички динамични библиотеки коректно. Дайте на дебеланчо време да пусне коригирана версия на субстрата, той поне винаги реагира бързо. Знаеш, че ако забие някоя библиотека се налага рестор. Едно време при такъв проблем беше лесно - влизаш във fs по кабела и триеш проблемната библиотека, ама сега не става. AFC2 сам по себе си вече е динамична библиотека на която е нужен субстрата за да имаш достъп...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

на 07/01/2018 at 12:09, gogi6 написа:

Говори си, че при джейл с G0BLIN няма проблем със Cydia и Substrate. Линк може да се види под видеото.


И да, Alxx е изцяло прав. Не е нужно да се правиш на експерт, а да не знаеш елементарни неща!

На githun страницата от линк в youtube има ъпдейт:

The ipa has been removed. Please use the official Project (Sticktron/g0blin). The Full Jailbreak by Sticktron is around the corner. Please be patient.

IPA-та мисля, че е махната за сваляне. Може би трябва да се изчака още малко за финална версия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...