Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Струва ли си APPLE TV?


boygonewild

Въпрос

Здравейте! Нов съм в света на Епъл, нямам и месец, откакто закупих iPhone 6. APPLE TV ми изглежда готина джаджа, но струва ли си парите? И за какво точно служи? Доколкото ми е известно е дигитален медия плеър? Още отпреди да имам епъл продукти, съм си купувал филми и концерти от iTunes! Също така интересува ме дали е възможно да се гледа HBO GO във FULL HD, и съществува ли като приложение? Както и последният модел Епъл тв дали поддържа освен 4к и 1080 резюлция? Извинявам се, ако изглеждам като индианец във вашите очи. Очаквам вашите отговори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Да струва си всяка стотинка. Има от скоро HBO GO в стора , гледа се перфектно, резолюцията зависи от връзката ти , ползва се smooth streaming. 1080 също се подържа. Можеш да си инсталираш и Kodi и ако имаш абонамент за Булсат да си гледаш каналите там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свързва се чрез HDMI кабел, нали? Става и стар такъв? не е нужно да купувам нов? А как става, ако искам да "пиратствам" филм? Качвам го в библиотеката ми и той си го стриймва ли? Още веднъж се извинявам за глупавите ми въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Можеш да си инсталираш Infuse и с него да си стриймваш всичко от домашната мрежа. За блурей не мога да потвърдя не съм пускал токова големи файлове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А има ли достъп до Apple Music? Аз съм твърдо решил тези дни да си го взема, просто ми е любопитно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да добавя, че става въпрос за АТВ 4. С предишните версии няма да можеш да направиш горе споменатите неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, говоря за Apple TV 4к,  който беше лансиран на пазара през есента тази година.

 

http://www.istyle.eu/bg/apple-tv-4k.html?&model=1107

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...