Премини към съдържанието

Въпрос относно JailBreak

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да поразпитам относно JailBreak на iPad 5-генерация, с iOS 11.2 е. Не съм правил никога това, но като гледах някои клипове най ме грабна това, че мога да си включа 3Д тъча на айфона, примерно, сигурно и за айпад ще е възможно? Знам, че е опасна работата, но все пак искам, ако може  да ми разясните предимства/недостатъци?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейлбрека не е "Опасна" работа, когато си на ясно за какво и как да го ползваш. Създаден е за да получиш плюсове, а не недостатъци.На мен определено ми липсва.

На времето един от модовете беше написал доста добра статия за джейлбрека, но едва ли се пази.

11.2 не може да се джейлва за сега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. А самия джейл след като се направи, това влияе ли на батерията? Имам предвид дали пада по-бързо отколкото без него, или си е все същото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът не е еднозначен. Може да стане много зле ако го накачиш с всякакви боклуци, може обаче и да стане по-добре. Особенно ако го лишиш от някои лоши епълски навици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако разполагаш с време, може да почетеш малко из форума. Джейлбрейк, туикове...Ако не ти се чете, изобщо не се занимавай с джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия теми дето са из форума надеждни ли са? Имам в предвид актуални ли са, защото са доста старички?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде. Туиковете разгледай примерно! После можеш да правиш справка кое работи и кое не. Иначе трябва се преразказва целия форум .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...