Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Снимки и албуми


az130

Въпрос

Здравейте, от скоро преминах от Андроид на Iphone, все още разучавам новата платформа, четох доста, но може и да ми е убягнало.

Та въпросът ми е следния или са по-скоро два: Как става местенето на снимки от Camera Roll в новосъздаден албум, опция има само за копиране след което като ги изтрия от Camera Roll, се изтриват и от направения албум? Малко е неприятно и се обезмисля правенето на отделен албум след като ще ги имам после на две места.

И другия въпрос е как става автоматичното запаметяване на снимка в галерията на телефона, която ни е изпратена по ФБ Месинджъра? В андроид имаше настройка в самия месинджър тук има нещо подобно, но не сработва, става само ръчно. И се запаметява в Camera Roll, дали има вариант като в андроид да се запаметява в папка Facebook или Messenger?

Предварително благодаря и се извинявам, ако има някъде подобна тема, но не успях да я открия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Създаването на албуми е с цел лесно да откриеш това, което търсиш. Снимката не е на две места. С правенето на албум се създава пряк път до нея!
За второ питане има настройка в messenger . Само това е. Има приложения, които след като им разрешил достъп до Photos, си създават албум. Фейсбук не е от тях595d00c3998b30edc00639fbae636117.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...