Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Worms


The Shaman

Recommended Posts

Ааааа много е яка :lol: само, че мултиплеъра не е истински а на един телефон няколко отбора :rolleyes:, бях се настроил ако има по нет да поиграя със жената която е на моренце сега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам ще има истински мултиплейър (през интернет) в предстоящия ъпдейт :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чул те Господ :rolleyes: ако има през интернет истински мултиплеър ще стане най-яката игра за iPhone ... пух добър AI има обаче :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Worms-v1.0

321369231icon-100x100_9c6be_15717978.png

BG Mirror

Свали

edit:Играта е наистина "ненормална" :rolleyes: Изтрепах си половината черволяци :Wink: Супер е.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 2г насича малко дори след рестарт :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еха супер :rolleyes: мерси

Моя iPhone 3 G пристига утре и вече нямам търпения да я пробвам :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко е тежичка като, че ли. Днес я разцъквам цял ден и мога да кажа, че чакането си заслужаваше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предвкусвам тежки турнири когато пуснат интернет мултиплеъра ;) пък да видим тогава кой БоГ и кой БоК :rolleyes::Wink::Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще видим дали е тежичка. :rolleyes:

п.п Лети... :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 2г насича малко дори след рестарт :Wink:

При мен е супер.Не насича никаде :rolleyes: Единствено при старт на играта има "замисъл" за около 2-3 секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Управлението е една идея по-зле от това, което очаквах. Въпреки инструкциите, не мога да контролирам кога скачам напред и кога назад. Любими оръжия можем да споделяме - за мен са овцата, камикадзето и всички други нинджа неща. Ама гласчетата им са супер здрави. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами и при мен се оправи след като качих играта наново, но този път кракната от Melvin.Не знам дали изобщо има някаква разлика в самия фаил, но се оправи. Ето го за всеки случай [download:2hza03g4]http://4storing.com/cv6u1c/03e98f3733afb26ebe129b941403ba96.html[/download:2hza03g4]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Деинсталирах" и качих на ново файла кракнат от Melvin.Не намирам никаква разлика :rolleyes: Същото "замисляне" при старт.Иначе и при двете версий,и тази на Melvin и на jz играта върви гладко и перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде линк от AppScene Че немога да го изтегля и от двата линка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде линк от AppScene Че немога да го изтегля и от двата линка

Гепай

Свали

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшна игра.Определено си заслужаваше чакането.С интернет мулти ще стане перфектна :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грозно са постъпили разработчиците. На 3GS се играе прекрасно, а на 2G/3G е едно сечене....мъка...

И съответно щерката ми го конфискува и ми тикна алуминката... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 2G не сече твърде много. Приемливо е. По принцип никога не съм бил фен на този тип игри и сега не правя изключение. Твърде е елементарна, а когато стане трудна, е скучна. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В AppStore ако влезеш, ще видиш едно поле Requirements и там пише: Requires iPhone ОS 2.2.1 or later.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли имам проблем ? Като стартирам играта всичко си тръгва нормално и после като дам на Quick Game , избирам Easy и след това забива и ме изхвърля от играта . Някакво решение на този пробелм има ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвай да си рестартираш телефона за да освободиш рам памет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...