Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone Xs Max се продава значително по-добре от iPhone Xs


dessyteneva

Recommended Posts

iphonexsxsmax.thumb.jpg.993b4b2edd2c9aad3bd2945b310abf35.jpg

В бележките си към инвеститорите, известният анализатор Минг-Чи Куо описва стартовия уикенд за новите устройства на Apple. Куо твърди, че търсенето на iPhone Xs Max е много по-голямо от очакваното и 6.5 инчовия модел надминава по-малкия от 3 до 4 пъти, а 256 GB опция за съхранение е най-популярна, тъй като от 512 GB версия има сериозен недостиг, поради факта, че Samsung е единствен доставчик на NAND Flash. Освен това златистата и сивата разцветка са много по-популярни от сребристата, а Куо е убеден, че доставките на Xs Max ще нарастват стабилно през последното тримесечие на годината, благодарение на търсенето на азиатския пазар и настъпващият празничен сезон.

Известният анализатор смята, че търсенето на Apple Watch Series 4 също е много по-голямо от очакваното, но доставките вероятно ще останат ограничени, докато Compal не започне масово производство през ноември, като втори доставчик, наред с Quanta. Той увеличава прогнозните си очаквания за доставките на часовници през тази година от 18 на 18.2 – 19.5 милиона единици.

Анализаторът вярва още и, че iPhone Xr ще се продава добре, тъй като повече клиенти ще изберат него пред iPhone 8 и е уверен, че свързаните с дисплея му затруднения, ще бъдат преодоляни до края на следващия месец, тъй като предварителните поръчки стартират на 19 октомври.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се продава повече я...ако има още такива заблудени като мен да поръчат два броя вместо един нормален и един макс :D

Че и 512-ки

Сега ще си правя iSoup...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Pe6o666 написа:

Ще се продава повече я...ако има още такива заблудени като мен да поръчат два броя вместо един нормален и един макс :D

Че и 512-ки

Сега ще си правя iSoup...

Два броя ко поръча, че не разбрах?
Един Макс и един без Макс ли?
Звънни като затръгват към БГ, а аз ще поразпитам около мен маймуните да видим да го пуснем на някой.
Ше го шитнем, бре, нема се пуашиш.
Ф краен случай ше го заменим за 2 броя Ноут 9 да си имаш - един за делник и един за празник, па и да видиш ко ползват милионерите, бе ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сашо спести му мъките


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два макс.

Като дойдат ще ги мисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, що и двата ще ги мислиш?
Единия не е ли за теб, бре?

Щом е Макс ще го наместим, няма ядове. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е при А1, но от Теленор днес звъняха за потвърждение на направената регистрация за Xs Max gold и space grey.



Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За един авер.

Аз исках малък.

Имам чувството че ще е огромно това нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, огромно...
8 Plus не си ли хващал?
Макс-а е с няма и милиметър по-къс и по-тесен - тоест по-лесно е да приемем, че размера е същия като на 8 Плюс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Бягам далече :)

Може пък да ми допадне..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, огромно...
8 Plus не си ли хващал?
Макс-а е с няма и милиметър по-къс и по-тесен - тоест по-лесно е да приемем, че размера е същия като на 8 Плюс.

Разликата е, че сега всичко е дисплей. Успех да си видиш %-ите на батерията с една ръка :) Горко му и на кутрето, което дори на Ха ме заболява понякога, поддържайки телефона отдолу.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...