Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с бекъп.


duran

Въпрос

Здравейте,след връщането на тел.за поправка нещата с бекъпа се прецакаха тъй като айтюнс даде някаква грешка и не стана прехвърлянето на информацията.Цялата информация е в компютъра а не в айклода,има ли някаква възможност за връщането на поне снимки и бележник.

Разгледах в нета програми които възстановяват изгубена информация от айфон телефони,та въпроса ми е дали си струват тъй като цената им е м/у 50-100€

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Пробва ли няколко пъти и на различни ЮСБ портове? Пробва ли и с различен кабел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах всичко,портове кабели всичко но просто аютунс няма по стара версия на бекъпа който ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво значи по-стара версия? Нали говорим за един и същи телефон, който е бил на ремонт? Грешкат ти я е дало като си правил бекъпа преди да дадеш телефона за ремонт? Ако е така, то токава бекъпа е прецакан и най-вероятно няма вариант да стане да го върнеш на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не грешката стана след като телефона се върна нулиран и трябваше да възвърне стария си вид.Преди това нямаше проблем.

Редактирано от duran
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ресторваш телефона и опитваш отново. Ако пак удариш греда, обръщаш се към iBackUp Bot, "разкостваш" с него бекъп-а и вадиш каквото можеш. После е елементарно. Поне за контакти и снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги не се получи,дайте съвет  дали тези програми които се продават в интернет дали вършат работа.Има ги както в амазон ибей така и собствени сайтове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 

Рестор направи ли и как? Че в последно време понятието рестор е силно объркано. И с iBackupBot намери ли някакъв бекъп в компютъра въобще?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То се вижда дали има бекъп или не и в айтюнс, а и е просто да разгледаш по харда има ли нещо свързано с бекъп и да взима място ...

Ако намериш такава папка, посочваш с iBackupBot и чакаш. За виндоус само това е програмата. За мак е друго - там има една платена, която ми извади от бекъпа и профилните снимки на вайбъра на хора които съм отварял ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, kawabiker написа:

То се вижда дали има бекъп или не и в айтюнс, а и е просто да разгледаш по харда има ли нещо свързано с бекъп и да взима място ...

Ако намериш такава папка, посочваш с iBackupBot и чакаш. За виндоус само това е програмата. За мак е друго - там има една платена, която ми извади от бекъпа и профилните снимки на вайбъра на хора които съм отварял ...

За виндоуса пробвах нещо но ми изписва plist not found,за мак програмата  която и да е дали ще свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е как да ти свърши за мак работа, като ти не знаеш дали на уина си направил даже бекъп...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами бекъпа беше направен на компа но след грешката която аютунс показа вече е от дата когато вече тел.е нулиран,от по стара дата вече няма.

Редактирано от duran
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намираш си софтуер за "вадене" на изтрити файлове под уин, намираш си бекъп-а и го възстановяваш някъде на видно място. После с БекъпБот...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...