Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ъпдейтът до iOS 12.1.2 доведе до проблеми при някои основни функции на iPhone


dessyteneva

Recommended Posts

bgr-iphone-xr-2.thumb.jpg.ae43d37edda8ccd1ea39430e3ef947a2.jpg

Последното тримесечие на тази година не мина плавно за Apple. След като цената на акциите й се повиши рязко и компанията стана първата, оценена на един трилион в света, нещата се обърнаха рязко и според слуховете, тя вече няколко пъти намалява поръчките за производство на новите си модели iPhone, заради ниското търсене. Това разбира се веднага се отрази на цената на акциите, а пазарната капитализация на гиганта спадна до 715 милиарда долара.

От друга страна проблемите с продуктите на компанията продължават, след като миналата седмица някои потребители се оплакаха, че последната актуализация до iOS 12.1.2 е довела до нарушаване на някои от основните функции на смартфоните. Целта на актуализацията беше да се оправи бъг, свързан с eSIM поддръжката при новите модели iPhone, но според стотици публикации в социалните мрежи и форумите, тя е довела до невъзможност да се използва LTE, нарушаване на гласовите повиквания и разпадане на WiFi връзката. Засегнатите потребители са в Индия, Европа, Южна Америка и други части на света, а съпорта на компанията ги е посъветвал да възстановят фабричните настройки на устройствата, но не е ясно дали това помага, или не. Все още няма официален коментар от Apple по въпроса, но може би скоро трябва да очакваме iOS 12.1.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията, на XS-a, продължава да е ужасна и след 10сетото зареждане! default_sad.png

 

 

Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да греша, но ми се струва, че софтуерно нещата тръгнаха надолу и инерцията се увеличава след всеки ъпдейт, след назначаването на гуруто, най-добрия на света, и т.н. Джони Ийв.
Може и да не е така, но след смяната на езика за програмиране, двете системи са от недоклатени по-пре..ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата тръгнаха на зле след края на 2012-та. iOS6 е на практика разработка под ръководството на Скот Форстол(той си тръгна в началото на годината или в края на 2011-та, не помня). Всичко от iOS7 нагоре(всъщност надолу ;) ) е все по-зле. Като те зареже баща ти, нещата не вървят добре. Повтарям се, ама се извинявам. Все още смятам, че фирмата трябва да се управлява от диктатор и Чичи сбърка като остави лелята на поста, а не бащата на iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бесен съм. На връх нова година и до следобеда на 1-ви бях практически без телефон - без входящи (абонатът е изключил телефона си или е извън обхват), без изходящи и без смс-и. Иначе вайбър, уатсъп и такива - без проблеми.
От нищото стана и вече ама наистина не се търпи. Само вдигнах пара на тия от Мтел, не че не заслужават да работят напразно след като доказано и така и така не работят...
Та рестор през дфу оправи проблема (32 неприети повиквания и над 20 смс-а).
Докога ще ги понеса тия идиоти, това е въпроса, който все повече се насажда в мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама какво стана, обхвата ли се скапа или?


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обхвата - пълен, 3G на екрана, само където телефона го няма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен даже в един момент си стоеше на E. Мрежата не издържа, но към 3ч. се оправи. Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички мрежи скърцаха и е напълно обяснимо. Аз напълно резнах нета от картата(на wi-fi ;) ) и нямах ядове с избирането. Винаги го правя на нова година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...