Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблемен Чип за зареждане (най-вероятно)


RedBull

Въпрос

Здравейте, както знаете имам големи проблеми с моята батерия на iPhone SE. Беше в гаранция и дори тогава имаше този проблем, а именно в стендбай вечер го оставям на 50% , сутринта е на 42%, че и на 40%.

Даже смених батерията с нова в iStyle през декември 2018 г. И дори след това батерията беше зле. Казаха ми да го ресторна и хилядите тъпотии. И после пак нищо. Диагностиката показва, че вс. е ок.

 

Скъсах се да чета по нета и стигнах до подобни проблеми. Това пише, че става ако си използвал неоригинални зарядни и ти гърми някакъв чип. Аз наистина съм ползвал такива заярдни и моят кабел дори е скъсан и е в трачино съсотяние. И започва да прави мизерии и да пада за отрицателно време. Понякога от 50 процента като се ползва, пада с по 2-3% директно. От 50 на 47. 

Та изгорял е някакъв чип за зареждане. Не знам дали U2 чип е същото. 

Това пише в Гугъл. При мен първите 5 точки са налице.

How do you know if your u2 chip is bad?
Symptoms of U2 charging logic ic failure:
  1. Fake charging.
  2. No charger detect.
  3. Inability to charge a stone dead battery, but can charge a partially charged battery.
  4. Very rapid battery drain.
  5. Heat at U2 ic chip.
  6. Auto power on at battery reconnect.
  7. Inability to restore due to dropped usb connection.

Къде мога да оставя телефона да се установи дали това е проблема и колко струва смяната на това нещо? 

 

Дадоха ми контакт на сервиз във Варна, и струвало 70 лв. Колко е в iStyle? И има ли за София?

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 отговор на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Защото искам малък телефон. Не 6 инча. Иначе предполагам, че това е проблемът. Препоръчайте сервиз за София. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...