Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Вместо да ги подобряват приложенията със всеки следващ ъпдейт понякога става обратното. Нелогично но факт


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече не зависи от Епъл ....


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам късмета всички приятели с които си пиша да са с Apple устройства и пиша главно на iMessage. Имам Viber на телефона, но не съм г отварял с месеци.
Все едно къде си чатиш. Всеки според нуждите и предпочитанията си.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си и още необходимост от услугите, различни от iMessage... Примерно за групови чатове и мероприятия си ползваме Viber или FB Messenger. Не е необходимо да си имаме номерата (това за Messenger), има анкети... В iMessage някои функции още липсват - примерно редакция на изпратено съобщение. Ама се притеснявам, че се отместваме от темата...

За много години! Живи и здрави!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За много години приятели - живи и здрави! 

Като цяло, винаги щом имам възможност да използвам с някой приятел или колега iMessage & FaceTime го права, просто защото е много по удобно и лесно на Епъл устройствата. Вайбър и ФБ Месинджър са голяма боза, но българинът си знае това и само това ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С нищо. Че отсреща трябва същото устройство е ясно. Исках да кажа, че хората с ай устройства /от двете страни/, пак си ползват алтернативите. И едни са с вайбър, други уатсъп, трети с телеграм. И от там и голямото кичене. Не че ми пречат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viber го има за абсолютно всички платформи. Мога да го ползвам на телефон, таблет, PC, Mac и всичко да ми е синхронизорано. Това е най-голямото удобство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново сме далеч от темата...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Iphone 11 Pro MAX купуван от Технополис ( ако има значение това ) на 1 месец, вече съм с 1% надолу от максимум капацитета на батерията. Това нормално ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го купуваш от AppStore в Норвегия, батерията пада с 1% за 3 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е нормално, при мен на Xs първият процент падна в края на осмия месец, а аз не си щадя телефона. Не, че нещо може да се направи... Всъщност имаше много оплаквания подобни на това миналата година - нови телефони с бързо падащи проценти, но дали е от приложението за замерване, или не нямам идея.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя ХS е на една година на 84 процента, не е болка за умиране.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го купуваш от AppStore в Норвегия, батерията пада с 1% за 3 месеца.


От AppStore можеш да си купиш iPhone?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя ХS е на една година на 84 процента, не е болка за умиране.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Това не е нормално. Моята осмица и тя е точно на година и е на 92%


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко ползваш телефона.
Ако всеки ден хабиш 100% или повече от батерията, ще падат процентите.

За пореден път, не мисля, че това е правилната тема за това...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, 007Georgi написа:


Това не е нормално. Моята осмица и тя е точно на година и е на 92%


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Защо пък неговото да не е нормално, може твоето да не е - представи си, че ти си ударил кьоравото и ти се е паднал безсмъртния телефон, а на всички нас батериите ни се разтапят пред очите ни ?‍♂️

Тези проценти поне 200 пъти сме ги дискутирали във форума и всеки път се опитваме да обясним, че не са точна наука. Да пресметнеш по електронен път какво е състоянието на химикалите в батерията е прекалено амбициозна задача, дори за Apple. Те се влияят от външнанта температура, влажността на въздуха и какво ли още не. Това че на теб ти показва 92, на него 84 какво значение има и какво точно ти казва? Вие сте с различни телефони, различни батерии, различен начин на ползване и на зареждане. В крайна сметка, тези батерии са design-нати да задържат повече от 80% от капацитета си поне 2 години (за да могат Apple да си измият ръцете) и доколкото не ви се включва power saver режима, няма никакво значение дали батерията ти е на 81% здраве или на 99%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех моя 11 про макс с версия 13.0. Онзи ден го ъпдейтнах до 13,3 и днес докато говорех по него, на няколко пъти чух едно цъкване в слушалката. Спомням си, че на времето жена ми имаше същото цъкане на 8 плюс (но при нея беше непрекъснато, докато при мен е по-нарядко) и излезе даже ъпдейт който оправяше този проблем. Ъпдейтна го и нещата се оправиха. Сега същото нещо се появи при мен (може и да съм го имал и преди, но не съм го чувал, просто днес говорих доста и то продължителни разговори). Странното е, че току що проведох отново дълъг разговор през слушалките (AirPods) и отново имаше цъкането. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали преди имаше настройка на всяка минута да уведомява! Нещо подобно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, simba4 написа:

Какво е това цъкане?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Просто чуваш едно ЦЪК/ТИК в слушалката, не знам как да го опиша. Тихо е, не е силно, но е дразнещо и доста досадно. Чува си се осезаемо.

преди 1 час, ludiamax написа:

Нали преди имаше настройка на всяка минута да уведомява! Нещо подобно ли е?

Това съм го пропуснал, не я знам тази настройка. Може ли малко инфо, наистина не знам нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На по-стари телефони я имаше. Не помня на айфон дали я имаше. Мисълта ми е дали звукът е същия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не е като все едно говорителя прецъква като издънен?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, просто се чува едно ЦЪК, все едно някакво външно смущение. Имаше го при 8 плюс и се изписа доста и накрая от Епъл пуснаха ъпдейт, именно за този проблем и се оправяше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...