Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Оторизирания сервиз от апп стора в БГ приема ли Водафонски


melnik

Recommended Posts

здравейте развали ми се телефона и понеже е купен от Водафон дали ще искат да ми го оправят тука в българия.... нали все пак тая гаранция се води международна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало в сервиза на Глобул да ти го оправят. Отиди и им го заяви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сериозно ли говориш понеже те наблюдавам в форума с тънките шегички който ме кефят мн когато са на чужд гръб :lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно сериозно. Глобул продават официално Iphone в България и са длъжни да поемат сервизирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом е с международна гаранция, значи трябва да може да бъде сервизиран навсякъде, където телефона се предлага официално. Какво му има, бтв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми не работи wifi.....

смисал международна (така ми казаха че е) това не е ли при всички телефони

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми не работи wifi.....

смисал международна (така ми казаха че е) това не е ли при всички телефони

Международна не, но европейска да. Като отидеш в Глобул ще ти поискат гаранция. Европейските телефони се продават без гаранция и нашите, ще се направят. Ако обаче греша сподели за да знаят и другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

решение на въпроса е гърция така ли...

а попринцип ремонтират ли ги или ги заменат и веднага ли става това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитат да ти го отремонтират естествено... кой дава на днешно време нова стока в България :lol:

Ще почакаш седмица, две... и ще разбереш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нека пишат и хора които им се е развалял и са го карали на сервиз докато е бил в ГАРАНЦИЯ... как процедират сервизите в БГ и как в чужбина....

EDIT:Тукощо говорих с оператор на глобул (123) и ми казаха че дори те изпращали телфоните към близки нам държави където има официален сервиз на Епъл. Какви са тея мъглявини около сервизите на Епъл незнам, леко досадно се получава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Аз имах проблеми със сервиза на глобул понеже си изпуснах аифона на каменни пло4ки но за щастие нищо му няма освен малка пукнатинка на предното стъкло и понеже ми е застрахован от глобул би трябвало да ми го оправят.. но не :Wink: обясниха ми че трябва да се прати в чужбина и оттам да го оправят и на всичкото отгоре нестига че е оправен в оторизиран сервиз ами няма да ми важи вече гаранциянта. И затова се отказах понеже вътрешно телефона си е здрав и неискам да си преебавам гаранцията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти вече дефакто нямаш гаранция след като си го изпуснал. По-добре си ползвай застраховката за да си го оправиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз имах проблем с хоум бутона и ми оправиха iphone за 2 дни в сервиза на jeff

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bcnl.org/doc.php?DID=61

Това е част от правата ни. Там пише че срока на гаранцията се запазва като се добавят дните през който е бил в сервиза.

Oмръзна ми. Навсякъде ни тъпчат правата. Поставят бележки "нямате право на рекламация" на стоки за което това не е така по закон и куп други нарувения.

Защитавайте правата си и показвайте на другите успеха си. Защо ромите успяват....познават всичките си права и ги търсят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...